Skocz do zawartości

Wzmacniacz 4 kanałowy do 250 zł nowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza do mojego car audio. Auto golf 4 głośniki na przodzie GMS 1968 70W RMS jeszcze nie zamontowane, subwoofer Alphard AL 600 150W RMS. Dodatkowo chciałbym wygłuszyć drzwi przednie przed zamontowaniem GMS-ÓW Radio Pionier 4000UB Kable do wzmacniacza 10mm Plus od akumulatora, masa złapana pod tylnym siedzeniem (mocowanie pasa bezpieczeństwa). Wcześniej posiadałem wzmacniacz Blaupunkt BQA 320 staroć, padł 2 razy, kupiłem RTO Triton 600 pograł rok i też padł, zresztą od początku miał problemy. Dobiła go moja dziewczyna kiedy przewrócił się razem ze skrzynia na ostrym zakręcie. Nastawiony jestem na nowy wzmacniacz, ponieważ mam dosyć latania po serwisach i koniec końców kupie coś za 150 i zaraz się rozsypie. Wzmacniacze jakie znalazłem: 

 

Denver Cap 4100 189 zł

Excalibur x500.4  189 zł

Peiying 4c127 (mój faworyt) 219 zł

AudioMedia PR 1000.4 220 zł

first austria fa-4413 199 zł

Blaupunkt EMA 470 269 zł

 

Najbardziej biorę pod uwagę Audiomedia i peiyling. Ewentualnie jest jeszcze za 300 zł Crunch GPX 1000.4 jednak czy jest sens dopłacać do niego te 80 zł ?

Mógłbym ewentualnie rozpatrzeć jakąś naprawdę pewną używkę która zaoferuje coś więcej od przedstawionych wyżej wzmacniaczy. Za jakis czas planuje zmienic subwoofer na coś grającego a nie buczącego, jednak tylko do uzupełnienia pasma, nie do wybijania szyb ciśnieniem. Audiofilem nie jestem, jednak chciałbym żeby to cokolwiek grało. Muzyka od punk, rock, przez disco polo po brzmienia electro i trance. 

 

Używki jakie mam pod domem na Allegro to:

Magnat 360 129 zł

Fury 600 (nie wiem co to i jakie moce) niby licytacja 59 zł ma zabezpieczenie 2x30A wiec może nie być zły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z jakimiś wynalazkami. Daj ogłoszenie na forumowej giełdzie i określ budżet, a koledzy na pewno doradzą i zaproponują jakąś pewną używkę. W Lublinie masz sporo forumowiczów, pewnie ktoś coś ma na sprzedaż. Jeszcze będziesz mógł sobie posłuchać przed podjęciem decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

...


Fury 600 (nie wiem co to i jakie moce) niby licytacja 59 zł ma zabezpieczenie 2x30A wiec może nie być zły. 

 

Jeśli kolor budy jest niebieski to mi tylko SIGNAT przychodzi do głowy. Całkiem spoko piecyk, jeśli oczywiście jest sprawny.

 

Jak jesteś cierpliwy to i za 250zł można czasami trafić jakąś perełkę ale to zazwyczaj OLX i lekka loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też na początku pomyślałem że SIGNAT jednak to jakiś bubel jak połowa pewnie tych wzmaków które przedstawiłem. Faktycznie ten peiying to takie badziewie? Ciśnienia nie ma wielkiego ze wzmacniaczem, jednak już dwa tygodnie nic nie gra :/ Chciałbym sobie wszystko ogarnąć jednego dnia, czyli podłączyć wzmacniacz i głosniki, doprowadzić kable w drzwi itp. Mam taka prace że raczej ciężko wygospodarować czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...