Skocz do zawartości

Jak wrzucić muzę na wewnętrzny dysk? Pioneer AVIC-HD1BT


PopaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jeśli posiada ktoś tę jednostkę, to bardzo proszę o pomoc... Kupiłem auto z tymże radyjkiem. Owszem, jest dosyć funkcjonalne, ale nie posiada USB więc nie ma możliwości podpięcia pena z muzą. Czyta tylko CD z audio, więc maksa 700MB, co jest w tych czasach katastrofą... Pioneer ten ma jednak wbudowany twardy dysk, który niestety nie mam pojęcia jak się wyjmuje, oraz jak z niego korzystać po ewentualnym wyjęciu. Podobno ma zupełnie inny system plików niż Windows XP/Vista/7/8 więc nie jest kompatybilny z ówczesnymi kompami. Pomoże mi ktoś, jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest złącze do podłączenia jakiegoś zewnętrznego BT. Ta jednostka nie ma wbudowanego USB. Ma wbudowany dysk, którego system plików nie jest kompatybilny ze współczesnymi systemami. Znalazłem jednak sposób, którego jutro wypróbuję. Podobno radio automatycznie kopiuje muzę z płyty CD tworząc na dysku bibliotekę. No to jestem tego bardzo ciekaw...

post-843-0-17817500-1432244248_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem, ale qwa muzyka się nie skopiowała automatycznie, a ręczne kopiowanie nie działa (przycisk nieaktywny) i mam cholernie wielką niewiadomą...

Wg instrukcji, cytuję: First, play the CD you want to record. The CD will automatically record into the build-in hard drive.

 

Szlag mnie trafi... W instrukcji nie ma żadnego info jakie pliki się kopiują itp., ale wątpię by kopiowały się audio-cd, stawiam na mp3, ale to cholerstwo nie działa! Muszę coś pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...