Skocz do zawartości

Nowe auto nowy sprzęcik


arek07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie złożyć jakiś fajnie grający sprzęcik.

Na początek jakieś radyjko i głośniczki odseparowane :)

 

co do głośników to tak w granicach 250zl i pomyślałem o pb S-6C z dystansami w wytłumione drzwi a z czasem do tego jakiś wzmak

 

a radio myślałem o alpine ida-x300 ale właśnie sie dowiedziałem że nie ma CD więc odpada i już w sumie nie wiem zbytnio co wybrać

myślałem też nad JVC KD-DV4402 bo widziałem promocje za 400zł

 

co do pytań czy mogą być używane:

-to radia chyba tak a cena tak w granicach do 450zł

-a głośniki chyba już jednak wolałbym nowe :)

 

A muzyka to Clubbing, trance, haus, i do nich podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma to grac bez wzmacniacza to w tej kasie z głosnikow HELIX Dark Blue 62.1 jezeli pod wzmakiem to ja bym bral SINUSLIVE SL165w + Neo 25 co do radia to np. JVC KD-SH9101 , JVC KD-SH909R - 400zł , Alpine 9852rr , ALPINE CDA-7876RB moj faworyt lecz brak mp3 ,

 

Zakladajac ze masz 450zł na radio + 250zł na glosniki znaczy 700zł na calosc to ja bym ci radzil troche dolorzyc i

zrobic zestaw mozliwie najbardziej nastawiony na jakosc dzwieku za te pieniadze czyli moim zdaniem

μ-Dimension EL Comp 6 + ALPINE CDA-7876RB wyjdzie z 80zł drozej ale moim zdaniem warto a jezeli zalezy ci na mp3 to tak czy inaczej system na μ-Dimension EL Comp 6 + np. JVC KD-SH909R

 

to moje zdanie i komponenty obecnie dostepne na allegro i essa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników pod samo radio, to jak kolega wyżej powiedział - albo Helix DB 62.1 albo m-Dimension El 6 Comp. Pierwsze to 200 zł, drugie około 350. Ja bym natomiast radził troszkę poczekać i dozbierać na wzmacniacz - wówczas naprawdę poprawi się wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wzmacniaczu mam zamiar kupić ale troche później jak dozbieram troche funduszy bo jeszcze musze zrobić kilka rzeczy w aucie więc nie wszystko naraz :)

a jak sie spisują te SINUSLIVE SL165w + Neo 25. Ogólnie mi chodzi jak dół gra może w porównaniu do helix db62.1 bo akurat z tymi mam styczność :)

 

A co do radia to po za tym że musi dobrze grać to raczej musi być czarne a podświetlenie to wolałbym żeby było zielone ale to już nie koniecznie :)

 

chociaż może nawet by pasował ten alpine cda7876 :wstyd:

-ten by sie nadał? http://allegro.pl/item600717896_alpine_cda...tra_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż może nawet by pasował ten alpine cda7876 :wstyd:

-ten by sie nadał? http://allegro.pl/item600...tra_okazja.html

 

O tym myslalem :) co do sinusow to sa ewidentnie mocniejsze w brzmieniu niz helixy , mi zaimponowaly dobrym kick basem a i tweeterki z tego zestawu calkiem przytjemne raczej nie drazniace z tym ze sinusy potrzebuja mocnego wzmaka 100wat na kanal to minimum a dobrze gdyby bylo wiecej :)

 

Przemysl zeby dolorzyc do m-Dimension El 6 Comp bo warto moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...