Skocz do zawartości

alpine ida x300 czy da rade podpiąc dwa wzmacniacze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co i ten Alpine i ten Calrion to wysoka pólka a zawsze sie rozchodzi o kase

Alpine cda 9884r 899zł

http://www.allegro.pl/item590790706_alpine...dgoszcz_fv.html

Clarion dxz 588rusb 849zł

http://www.allegro.pl/item590822130_clario...dgoszcz_fv.html

Clarion dxz 788rusb 1299zł

http://www.allegro.pl/item590825198_clario...dgoszcz_fv.html

 

A czy jest jakiś tańszy model z Alpine cieszący się waszym zaufaniem

 

A co powiecie na przód DLS C6A vs Morel Tempo 6 a może coś tańszego jakiś zestaw Rainbow SLX 265 vs Helix Dark Blue 62.1

Wzmacniacz na przód 2 kanałowy??<np> Alpine czy jakaś inna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tu sie wychylil z clarkiem 788 jako dobrym sprzetem na jednym z forum i nie zostal przyjety owacja na stojaco... :)

 

Jak najbardziej! I nawet wiem kto to był :padam: Przy czym należy zauważyć, że najpierw przez ponad rok na owym forum pisano same pieśni pochwalne owemu clarkowi, po czym nagle z dnia na dzień stał się "kiciatym radyjkiem". Niestety na owym forum jest niewiele ludzi którzy potrafią zrozumieć, że nie każdy ma 6000 zł do wydania na radio, oraz że nie każdy chce kupować 3 letnią używkę, żeby potem drżeć i oczekiwać, aż się w końcu zepsuje. Cóż - Kubica też powie o jakimś Porsche 911 kiciaty samochodzik :)

 

Ale powiem szczerze - mam tego Clarka, kosztował mnie 999 pln nowy i nie sądzę, że dziś znajdzie się inne nowe procesorowe radio w takich pieniądzach i z takim dźwiękiem. Konkurenci - Alpine 9887 i Pioneer P88 kosztują co najmniej 3/4 więcej i kwestią dyskusyjną jest, czy zagrają lepiej. Mnie się ów Clark podoba i zapraszam na odsłuch każdego, kto o nim powie "kiciate radyjko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na przód DLS C6A vs Morel Tempo 6

 

O DLS nic nie powiem - nie słyszałem, natomiast owe Morelki testuję od paru dni w domu, czekając na pogodę żeby zamontować. Jak na razie mogę potwierdzić to, co o nich wyczytałem - są stworzone do muzyki typu jazz, blues i raczej są do współpracy z subem. Bez suba na moje odczucia basu zdecydowanie będzie brakować. Natomiast średnica jest bardzo klarowna i naturalna - bez zbędnych podbić. Tweetery nie piszczą i nie biją po uszach, co mi się zdecydowanie podoba. Mają 110W, więc potrzebują dobrego wzmaka - sprawdzałem i prawda. Pod radio się nie nadają - nawet nie ma co o tym myśleć.

 

Wniosek - oczywiście nie jest to ta klasa, co Dotech Ovation czy Elate, ale swojej ceny są warte. Do średniopółkowego systemu nastawionego na kulturę grania w sam raz.

 

[ Dodano: 2009-04-01, 23:18 ]

teraz sam jestem w kropce i te chwalą i te a ceny rózne

 

Radyjka wybrałeś nieco dziwnie. Alpinka i Clarek 588 są bezprocesorowe - choć w Alpinie możesz dokupić procesor PXA-H100. Natomiast Clarek 788 to jednostka procesorowa. Musisz się zdecydować czy potrzebujesz procesora, czy nie. To zawęzi krąg poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...