Skocz do zawartości

Karta dżwiękowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jest sens podłączenia do tableta Lenovo Yoga 2 z Windows 8.1 zewnętrznej karty dźwiękowej na USB a następnie przekazać sygnał przez gniazdo słuchawkowe z tabletu poprzez AUX do jednostki ?

 

Znalazłem ciekawe karty dźwiękowe

 

MAYA 5 USB DAC

 

AUDIOTRAK PRODIGY CUBE DAC WOLFSON

 

XOnar u7

 

Creative Sound Blaster X-Fi HD lub Creative Sound Blaster X-Fi 5.1 (raczej nie do muzyki)

 

Karty budżetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowanego procka P-DSP ale na daną chwilę nie mam czasu na większe zmiany i instalację, wiem że najlepiej zrobić to optykiem ale jak zrobie po optyku odłączę seryjne radio chyba że podłączyć pod jakiegoś Hub-a i rozdzielić dwa sygnały radio i osobno sygnał z karty dźwiękowej . Tak czy inaczej czy same podłączenie tak jak wspomniałem wyżej przyniesie poprawę dźwięku ? Myślę o zakupie AUDIOTRAK PRODIGY CUBE DAC WOLFSON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/usb-dac-pcm2704-karta-dzwiekowa-i5164668280.html  USB DAC, PCM2704, karta dźwiękowa

 

Takie coś wystarcza jeżeli chcecie łączyć optykiem czy też coaxem. Cube to przerost formy.

Co do połączenia analogowego to Cube zagra lepiej niż przetwornik wbudowany w tablet.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/usb-dac-pcm2704-karta-dzwiekowa-i5164668280.html USB DAC, PCM2704, karta dźwiękowa

 

Takie coś wystarcza jeżeli chcecie łączyć optykiem czy też coaxem. Cube to przerost formy.

Co do połączenia analogowego to Cube zagra lepiej niż przetwornik wbudowany w tablet.

Zgodzę się, że do tego wystarczy. Ale tą kartę wykorzystuję nie tylko w aucie. W domu jako DAC, jako wzmacniacz słuchawkowy. Idealny stosunek ceny do jakości.

 

 

CUBE optyk działa pod win 8.1 ?

 

Jakiego posiadasz OPAMP ?

Opampa nie wymienialem. Bo głównie korzystam z wyjścia optycznego i liniowego. A na RCA ciężko wymienić Ampa bo jest w małej obudowie chyba tsop8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...