Skocz do zawartości

Problem ze stacja Alpine INA-W910R


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem uzywaną stację alpine ina w910r na aukcji pisało że z radyjkiem wszystko OK ale chyba tak nie jest. Pierwszy problem wogóle nie widzi pendriva z muzyką tzn wogóle go nie wykrywa a kontrolka się świeci na pendrive tzn że zasilanie dostaje. Drugi problem po włożeniu płyty słychać stuki jakby płyta nie mogła wskoczyć na swoje miejsce i nie chce jej również oddać, dopiero po zresetowaniu oddaje płytę, nie zamyka się również panel przedni po włożeniu płyty. Trzeci problem to również po wrzuceniu muzyki na karte sd nie wykrywa wogóle plików mp3 a samą karte czyta dość wolno, wrzucam filmik z stukotem podczas wkładania płyty. Nie wiem czy to wina softu czy samo radio jest uszkodzone proszę Was o pomoc Pozdro


proszę bardzo jeśli coś nie tak z filmikiem to prosze o info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy jak przyszło do ciebie radio to czy w radiu była płyta CD czy jej nie było ? Jak była to masz odpowiedź dlaczego tak się dzieje, jak nie było to sprzedał ci bubla.

Ewidentnie napęd CD jest uszkodzony,byś musiał rozebrać radio i zobaczyć jak się zachowuje płyta, co ją blokuje.

Jakiej pojemności używasz pendrive i karta SD - może za duża pojemność i dlatego, spróbuj włożyć 2-4GB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma znaczenia, miałem to radio przez 2 lata, testowałem wszystko, kartę wkładałem do 32 gb, tylko jak była pełna to trochę wolniej chodziło, ale działało 
jeśli chodzi o pena, to sprawdź może ta przedłużka USB jest walnięta 

a jak nie to istnieje możliwość że to jest problem z softem 

ale  jeśli chodzi o płyty , to to nie jest raczej problem softu
ps. mogłeś kupić radyjko ze strefy tu działa wszystko :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...