Skocz do zawartości

Czyszczenie "bananowej" skóry.


vsvteam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

również dołączam się do pytania

 

co najlepiej użyć do lekkiego przeczyszczenia i zakonserwowania skóry.

 

zdecydowałem się na zakup:

http://mrcleaner.pl/angelwax-heaven-for-leather-cleaner-i-odzywka-do-skory-w-jednym-500ml-p2233.html

czas pokaże jaki dobry środek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ups. No trudno. Na szczęście komplet foteli nie jest drogi :D
gum mamba w paczce jest kilka i za każdym razem zmieniać fotel. To lepiej zafoliować. Z welurem wiele smacznych rzeczy się komponuje ,chipsy, batoniki, lizaki, a po 400km w aucie to oddasz nawet największe zło weluru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malować skóry nie mam zamiaru bo za nowe auto żeby odstawiać takie fuszerki

 

 

Jakiej fuszerki ( robię to od 10 lat używam specjalnej farby do skóry caly proces odrestaurowania skóry zajał mi 14 godzin wiecej można zobaczyć na mojej stronce www.luautodetailing.com ->Moje prace potem ->Regeneracja skóry tam jest wiecej fotek ) jeśli ktoś ma pojęcie i odpowiednie środki do tego to powinno to wygladać tak:

p.s. pod koniec roku początek nowego ruszam z tematem autodetailingu w Częstochowie :)

post-3759-0-24582800-1426717351_thumb.jpg

post-3759-0-11827200-1426717486_thumb.jpg

post-3759-0-25262900-1426717495_thumb.jpg

post-3759-0-82326100-1426717513_thumb.jpg

post-3759-0-80513600-1426717626_thumb.jpg

post-3759-0-08719800-1426717635_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę załatwić do każdego auta i każdy kolor cena £13-15 za puszke 400ml w zależności od koloru muszę tylko wiedzieć jaki model auta rok? Czasem podsyłam do firmy od której biorę te specjalne farby kawałek wyciętej skóry spod siedzenia żeby mi kolor dopasowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej fuszerki ( robię to od 10 lat używam specjalnej farby do skóry caly proces odrestaurowania skóry zajał mi 14 godzin wiecej można zobaczyć na mojej stronce www.luautodetailing.com ->Moje prace potem ->Regeneracja skóry tam jest wiecej fotek ) jeśli ktoś ma pojęcie i odpowiednie środki do tego to powinno to wygladać tak:

p.s. pod koniec roku początek nowego ruszam z tematem autodetailingu w Częstochowie :)

 

 

Sorry kolego ale w aucie za 150tyś nie będę robił takiej fuszery bo skóra po takim zabiegu wygląda jak plastik. Już lepiej i skuteczniej kupić drugi fotel lub zlecić jego obszycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego ale w aucie za 150tyś nie będę robił takiej fuszery bo skóra po takim zabiegu wygląda jak plastik. Już lepiej i skuteczniej kupić drugi fotel lub zlecić jego obszycie.

 

Sorry ale nie w takich autach odnawia się skórę - mało widziałeś z tego wynika  :zdziwko:  :hyhy:

 

Ale rób jak uważasz  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...