Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze nowego monobloku do 800zł


9kaczor6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luki dzięki za takie podpowiedzi... Gdybym chciał kupić chińczyka to wziął bym co lepsze i nie pytał na forum. Jeśli chcesz możemy się spotkać w pół drogi i wtedy wezme od Ciebie tego ruba500 :}

 

PABS1 oferta patrzyłem bardzo dobra, dzięki. Jednak mam ponad 400km żeby tam jechać więc też odpada :/

 

Znalazłem w promocji wzmacniacz carpower 1/1000d za 700zł. Co o nim myślicie ?

I cały czasz chodzi mi po głowie sinuslive sla1500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki dzięki za takie podpowiedzi...

Jak wszyscy (prawie) proponują ci żebyś poszukał używki, która w tej kasie zje wszystkie nowe piece to ty dalej upierasz się na nowy.

 

 

 

 

Gdybym chciał kupić chińczyka to wziął bym co lepsze i nie pytał na forum.

Wiekszość jak nie wszystkie obecnie są produkowane w CHRL, więc powodzenia :)

 

 

 

Jeśli chcesz możemy się spotkać w pół drogi i wtedy wezme od Ciebie tego ruba500

Nie kalkuluje mi się, wydam na Pb tyle co ten piec wart. Zostanie u mnie aż mi się nie znudzi.
BTW. mówiłeś że 200km możesz jechać, do mnie masz podobnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedyn piecyk mnie własnie zainteresował

Mac audio xl1000 http://amp-performance.de/1319-Mac-Audio-Micro-XL-1000.html

Parametry zacne. Cena 1000zł

Luki zgadzam się. Wiem, że za tysiąć zł kupie 3x lepszy piec używany ale napisałem wcześniej dlaczego używki nie chce. Dlatego proszę o pomoc w wyborze czegoś nowego, co zagra przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I cały czasz chodzi mi po głowie sinuslive sla1500...
tragiczny nie jest, kulałem sie dosc długo z jego odpowiednikiem z The Loudest. Cudów sie pod wzgledem kontroli nie spodziewaj ale jezeli mialbym sie zastanawiac nad nim i wspolczesnym Chrunchem...Bez wahania wział bym SLA, tyle ze chyba poszukal bym w uzywce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoje obawy przed kupnem używki od nie znajomych, ale nie umiem zrozumieć ze nie chcesz kupic jakiegos wzmacniacza od forumowicza.

Sa tutaj tez "czarne owce" ale sa opisane które to, wiec ryzyko wtopienia pieniędzy sa bardzo małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raflip no nic nie poradze, tak już mam dopóki nie dotknę nie zobaczę cieżko mnie namówić, tym bardziej, że pracuję w takiej organizacji że na codzień mam do czynienia z oszustwami, a ludzie okłamują codziennie. :-) skupmy się Panowie nad czymś nowym. Jeżeli nic nie wymyślimy będę dalej myślał nad używkami i wyjazdami po nie.

Czekam na jakieś jeśli ktoś ma odnoście tego maca xl1000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moda za nie podpisanie linka

 

1270rms przy 4 ohm podłacza sie taki piec w 8 ohm jak ma taki głośnik i ma 600rms albo w jeden kanał i ma 600 przy 2 ohm zaden problem

 

Jak już nieda sie ciebie namówić na używke to kup nówke ale klase AB, lepsza jakość, lepsza kontrola,

 

Miałem SLA3000 i po przesiadce na Stega K204 jest poprostu inna bajka, czy to 2x12'' czy to 15'' z wzmak ma kontrole na membraną na takimi tłuczkami jak hcca 15, 12 albo 2x12 Lighting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody piszesz rozumiem o tym audiosystem 280.2 ? http://amp-performance.de/1154-Audio-System-X-ION-280-2.html

Według tego co jest napisane na amp performance to ilę by ten pieć dał na 8ohm ? I czy na pewno można go tak spiąć? Zna ktoś tego gościa co ma tą aukcje na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...