Skocz do zawartości

Zakup subwoofera


rafcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema, dostałem od kolegi obudowe do subwoofera, ok 23literki, dzisiaj wsadziłem w nia głosnik niskotonowy od mojej wiezy i podłaczyłem go pod wieze, tyle, ze wrzuciłem ten głsonik z obudowa do samochodu i podobało mi sie jak to grało, info o glosniku: niskotonowy 5.25", 60W RMS,

i teraz pytanie jaki glosnik kupic sdamochodowy do 100zł? co polecacie? tak, zeby gral troszke glosniej od tego z wiezy? a i wzmaka kupie od kolegi chyba, bo powiedzial, ze jak cos to mi go sprzeda, jakis magnat chyba 100, czy 15 wat w mostku, nieznam sie, wiec prosze was o pomoc, aki glosnik kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze Alphard LW 80, tez podobno ładnie gra, tak pisza, czy to prawda, bo bym sie skłaniał chyba ku temu alphardowi lw 80

Dostałeś konkretną odpowiedź, może jeszcze chcesz, żeby poszukać Ci taki głośnik na allegro?

 

Z stx'a jak już to szukaj modeli 27-450-4

 

Ostatnio na allegro był też Miwoc AW3000 za 100. Rozejrzyj się może jeszcze będzie(wystawiał go koleś o nicku rafał_slusarczyk jak dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurtujes mnie jesszcze jedno ludziska, bo naczytałem sie troche o tych " alpierdach " i wyczytałem, ze to nie za dobre rozwiazanie, ze szybko mozna go stracic, poczytałem tez na google, ze lepszym głosnikiem bedzie magnat x 10, tylko czy oplaca sie do niego dokladac te 50zl?

no i jeszcze jedna sprawa, czy wejdzie w ta bude 23literki? nie bedzie za mala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady, chciałem głosnik do 100zł, ale wyczytałem, ze do 100zł, to kupie alpierda i tym podobne szajstwo, no i tak, czytałem, czytałem i znalazłem tego magnacika, a on jest tylko pare groszy drozszy i sie zastanawaim, bo moze warto dolozyc, ale bez przesady, nie zebym zaraz doszedł do 200, 300zł czy 1k zł

 

ps.

a pozatym tak mysle, ze jakbym miał wydac, 80-100zł na jakis szit i za tydzien kupowac drugi, nowy, to chyba mi sie wydaje, ze lepiej zrobie jak kupie od razu co lepszego, tylko co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...