Skocz do zawartości

Clarion CZ702E nie działa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam ori instalacje instalacja była drutowana przy tym radiu co kupiłem i raczej było rozbierane ma wyrwany kabel antenowy bezpiecznik jest założony 20 zamiast 15 A na ostro też nie działa 


ile ma bezpieczników ten na przewodzie jest ok przy radiu nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano wrzuce zdjecia

postudiowałem trochę te kostkę i mam chyba przyczyne przewód acc+ był w miejscu głośnika a jego gniazdo było puste i zalane klejem jutro sprawdzę czy działa okazała się ze tam prawie każdy przewód jest w innym miejscu główne zasilanie było brane ze stacyjki i tp. niżej foto prawdziwego druciarstwa czyli cięcie lutowanie klej na gorąco i duża ilość taśmy klejącej usuniętej do zdjęć 

post-12238-0-23627400-1422921320_thumb.jpg

post-12238-0-55809300-1422921329_thumb.jpg

post-12238-0-93301800-1422921341_thumb.jpg

post-12238-0-02019900-1422921353_thumb.jpg

post-12238-0-13629400-1422921364_thumb.jpg

post-12238-0-17325700-1422921377_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie reklamowac ???
Czy jest wg mozliwosc naprawy tego clarka i czy to sie oplaca

 

W Twoim przypadku nie powinieneś go reklamować jak okaże się teraz, że nie działa.

 

nie działa i nie działało jak je dostałem bo nie miało prawa działać pin czwarty był pusty zalany klejem a jego przewód był zamontowany w pin do wyjścia głośników czyli jak to radio miało działać bez sygnału załączającego i gołym okiem widać że było rozbierane . A na dodatek właściciel od wczoraj nie odbiera tel a jak zadzwoniłem z innego nr i zorientował się ze to ja od razu się rozłączył sprawę skierowałem do rzecznika praw konsumenta . tak dla przestrogi ten pan nazywa się Dawid Połom z miejscowości Biechowo woj.Kujawsko-Pomorskie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość na początku tłumaczył się ze jakiś elektryk mu to przerobił bo radyjko mu nie pracowała na jego instalacji ale po takich zmianach nie miało prawa działać a on mi jeszcze wmawia że sto procent sprawne 


czy jest sens to wg próbować naprawiać jak nie uda mi się go zwrócić  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...