Skocz do zawartości

Helix A2,Genesis Studio 16p,Teq SQ3 ,Mp 5.16


SoundTerapy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Jako że nowy rok to czas na zmiany ;) i moje sprzętowe zaplecze powiększyło się o nowe docelowe “klocki”  mam na sprzedaż kilka świetnych sprzęciorów które nie będą mi już potrzebne  :


 


HELIX A2  - Wzmacniacz używany w stanie niemal idealnym, folia na plexi, miminalne ślady montażu, dosłownie 2 zadrapania …
Wzmacniacz nigdy nie był naprawiany czy tuningowany.
Pełen komplet - pudełka, instrukcja, gwarancja itd
Jest to druga (nowsza) z 2 sztuk  jakie posiadam w jednym ze swoich furek - druga zostaje;) świetnie napędza suba.
Sprzedaje ponieważ na jego miejsce wskoczył Brax GE….
Cena - 1800zł


Woofery z zestawu GENESIS STUDIO 16 P  - Używane, wizualnie w stanie bardzo dobrym .Technicznie idealne, nie naprawiane , w pełni sprawne , zawieszenie w super stanie itp….
Świetne do 2 jak i 3 dróg - brzmienie szybkie ,kopliwe i konturowe ala DEGO Master.
Cena nowego zestawu wynosiła 1800 EURO czyli ponad 8000zł na owe czasy ;)
Na ich miejsce wskoczył w końcu wymarzony zestaw  Rainbowa …..
Cena - 899zł


Woofery  MICRO PRECISION 5.16 - Używane w stanie b.dobry/dobry+ (delikatnie przybrudzone ze względu na normalne użytkowanie ) Technicznie idealne, nie naprawiane , w pełni sprawne , zawieszenie w super stanie….
Jezdziły ze mną około roku czasu w “firmówce” sprzedaje bo na ich miejsce wskoczyły TT1.
 Cena -550zł


Głośniki średniotonowe TEC SQ3 - Używane, wizualnie i techniecznie w stanie idealnym,  
Pełen komplet - pudełko, maskownice (min ślady po przykręceniu).
Jezdziły ze mną z 3 miesiące ale udało mi się zakupić braxy 2.1…
CENA  - 300zł

Zdjęcia dla zainteresowanych na maila, wszelkie informacje i kontakt na priv bądz pod nr tel - 693 394 853 (gdybym nie odbierał proszę o sms)

Pozdrawiam
SoundTerapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...