Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 450zł do wydania na zestaw Subwoofer + Wzmacniacz, celem jest niski, głęboki i mocny bass. Słucham głównie rapu ale czasami też dubstepu żeby sie pochwalić nagłośnieniem i pomasować plecy :rotfl:
Dostałem takie propozycje:
Infinity kappa 120.1se 12"  300RMS w skrzynce z BR + Pioneer x702 320RMS od assesino
oraz

Kicker i10 w skrzynce BR + kenwood ps150 od Woolly24

Pisze tutaj żeby zaczerpnąć obiektywnej opinii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assesino to niemal mój idol :D Woolly może trochę mniej :D no ale poczytaj sobie ich posty na forum to i może sobie opinie na ich temat wyrobisz :)

 

 


Słucham głównie rapu ale czasami też dubstepu żeby sie pochwalić nagłośnieniem i pomasować plecy :rotfl:

Ta kolejność to nie powinna być odwrotna? Nie wydaje mi sie żeby wiele z tego rapu i dubstepu zostało  po robieniu lansu :)

O dobrze zrobionych drzwiach to nawet nie wspominam bo widzę, że niespecjalnie Ci na tym zależy. A nie lepiej jakbyś łaskawym okiem spojrzał na jakiegoś carpowera z lanzarem max w br?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


no ale poczytaj sobie ich posty na forum to i może sobie opinie na ich temat wyrobisz
Czasem lepiej przekonać się jaki ktoś jest na własnej skórze, wtedy masz tak jakby pewność czy świat jest taki jakim go malują i czy zły dotyk boli :) Chociaż jak opinii złych jest już więcej i koleś jest na czarnej liście to chyba nie warto ryzykować.

 

Wracając do tematu warto poczytać co gra fajnie, co polecają użytkownicy, a najlepiej przejechać się na spot i posłuchać. Masz dużo fajnych osób koło swojej wichury więc umawiaj się, wsiadaj w wóz i do dzieła :) Stracisz na to może 100zł, bo na paliwo, ale będziesz miał doświadczenie już jakieś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" no ale poczytaj sobie ich posty na forum to i może sobie opinie na ich temat wyrobisz

 

Czasem lepiej przekonać się jaki ktoś jest na własnej skórze, wtedy masz tak jakby pewność czy świat jest taki jakim go malują i czy zły dotyk boli Chociaż jak opinii złych jest już więcej i koleś jest na czarnej liście to chyba nie warto ryzykować."

 

Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dział dla początkujących więc chyba nic w tym złego że pytam tutaj. Każdy mi pisze że jego sprzęt jest najlepszy, a w internecie jest za mało informacji żeby mógł coś samemu wywnioskować ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...