Skocz do zawartości

Sprzedam głośniki Canton 13cm i radio Pioneer DEH 6800mp


szlapa4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na handelek:

1. wzmacniacz formy Concord CA 75.2i....nie znam dokładnie jego parametrów, ale myślę że te ze strony amp-performance będą najbliższe prawdy o ile nie jest to lepszy wzmacniacz:

Concord CA75.2

1 × 110 Watt Kanal 1 an 4 Ohm 

2 × 94 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

1 × 240 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

240 Watt Gesamtleistung

Cena 110 + przesyłka

 

2. Głośniki Canton 13cm - używane może 3h....w celach diagnostycznych - grały przyjemnie czysto, ale były za małe w drzwi do mercedesa vito....... 

Cena 100zł + przesyłka

 

3. Zwrotnice Powerbass - nowe nigdy nie używane: 20zł + przesyłka

 

4. Całość: 215z przesyłką po wpłacie na konto.

 

5. głośniki + zwrotnice: 130zł z przesyłką po wpłacie

 

6. wzmacniacz z głośnikami: 210zł z przesyłką

 

7. wzmacniacz z zwrotnicami: 140zł z przesyłką

 

8. ZAMIENIĘ TO WSZYSTKO NA GŁOŚNIK HERTZ ES 300, RE REX 12 i mogę dorzucić głośnik SOLINGA 30cm ;) lub jakaś dopłata w jedną lub drugą stronę.....

 

9. Radio Pioneer Deh-p6800mp......z pilotem- ma nie wytarte guziki

 

Chyba wszystko ;)

 

Aha Wzmacniacz nie był otwierany!!! 

 

Ogłoszenie pojawi się na OLX, forum KTK, forum mercedesa, forum opla astry, forum opla wectry

 

kontakt: gg 2900423,PW, szlapa4@go2.pl, 693551766 ( wole SMS )

 

Pozdrawiam

 


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zwrotnice sprzedane....mam prośbę o zmianę tytułu przez Moda na "Sprzedam głośniki Canton 13cm i radio Pioneer DEH 6800mp"

oraz edycję mojego postu ( sam nie mogę ):

1. Głośniki Canton 13cm - używane może 3h....w celach diagnostycznych - grały przyjemnie czysto, ale były za małe w drzwi do mercedesa vito....... 

Cena 100zł + przesyłka
2.  Radio Pioneer Deh-p6800mp używane ......z pilotem- ma nie wytarte guziki 200zł + przesyłka
kontakt: gg 2900423,PW, szlapa4@go2.pl, 693551766 ( wolę SMS )
 
+ zdjęcia głośników, radio zapodam później- jestem teraz w pracy - oraz usunięcie pozostałych postów...dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...