Skocz do zawartości

Wzmacniacz do kolumn domowych


darkowsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolega zakupił sobie do domu dwie kolumny głośnikowe STX F-200, niestety nie ma na tyle wiedzy żeby sobie do nich dobrać odpowiedni wzmacniacz. Wymagania ma jedynie takie, żeby kosztował do 300zł i miał pilot, bądź możliwość sparowania jakiegoś pilota. W grę wchodzi sprzęt zarówno nowy jak i używany. Liczę na wasze podpowiedzi ;) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam nie wiem, te class aa to tylko marketing, ogólnie technicsy nie mają najlepszych opinii brzmieniowo. Zaznaczę, że nie słuchałem, ale sporo czytałem takich opinii na audiostereo.pl Ja bym tam wolał fineartsa v3.

 

 

 


Ostatnio poszedł Arcam alpha7 za 400

 

alpha7 za 400 czy su700 za 340 - nie ma co nawet porównywać ;)

 
 

 


Ja wlasnie dzisiaj kupilem Marantz-a PM70001
 
ale 7001 to chyba nie ten budżet 300 zł :D Powinno być nieźle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 7001 to chyba nie ten budżet 300 zł :D Powinno być nieźle :)

Sorry nie doczytałem..Ale wcale dużo wiecej nie dalem :)

 

Nie chce robić off topa ale zadecydowałem ze będzie grali z glosnikami B&W , niestety bez odsluchow..Ja jestem zielony w temacie HA i tak trochę jade po omacku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego:

http://allegro.pl/wieza-harman-kardon-festival-300-bcm-i4989005532.html

harman/kardon festival 300

 

końcówka mocy + przedwzmacniacz z tunerem+ odtwarzacz cd + magnetofon

 

Miałem kiedyś pięćsetkę, do dziś chyba dwie trzysetki leżą u mnie na strychu. Fajny sprzęcik, w tych pieniądzach zdecydowanie wart zainteresowania.

Możliwość obsługi z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Fine Arts V3 i nie kombinuj. Tylko upewnij się pierw czy jest w 100% sprawny bo czasami zabezpieczenie potrafi szwankować i przy większych poziomach głośności wzmacniacz odcina kolumny.

Plastikowe szmetnicsy nadają się do palenia nimi w piecu. Starsze modele wcale nie są najgorsze, znajdzie się kilka rodzynków. Nie każdemu natomiast pasuje ich płaaaaskie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja wlasnie dzisiaj kupilem Marantz-a PM70001.Ale jeszcze nie gra , nie ma głośników.Jak cos podepnę to zdam relacje

Witaj kolego , myślę o kupnie właśnie  tego wzmacniacza podziel się wrażeniami czy warto sobie głowę zawracać tym wzmakiem , dodam że cena za niego to 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Skoro jest tu sporo takich ktorzy bawia sie HA to moze i ja zapytam o porade.

 

Chcialbym podlogowki do pokoju okolo 24 m2. Myslalem o czyms "wiekszym" by z lekkoscia zagralo donosnie i bez niedomowien nawet szeptem ;) Wiec pomijam 

monitorki.

Tak sobie ubzduralem Canton Ergo RC-L (na bogato) lub Caton Ergo 72 (w opcji economic jesli tez spelnilyby zadanie). W planie ma to grac w konstelacji jablko - airplay.

Pytanie takze o wzmaka do nich. Rozumiem ze nie warto sie bawic na przyklad w nowe maranzte z airplay?...

Jesli nie to chociaz jakas integra z pilotem oraz  optykiem lub od biedy RCA. Przedzial cenowy powiedzmy 150-500 Euronow.

Czas zaczac zapelniac swinke skarbonke funduszem na planowane HA wiec dobrze by bylo widziec cel przed oczami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...