Skocz do zawartości

Skrzynia na 2x ORION HCCA 15.2


piotrdebowski94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie potrzebuje skrzyni na dwa głośniki jak w temacie, strojenie tez jw. w bagażniku pomieszczę skrzynie max 240l netto.

1. Głośnik: Orion HCCA 15.2 x2
2. Parametry głośnika:

 

w załaczniku
 
 

3. Rodzaj słuchanej muzyki: dubstep, disco polo, trance, house, deep, deep house, house, reggae, rap ( wszytsko )
4. Grubość materiału z jakiego będzie wykonana skrzynia:

ścianki z 3cm MDF a front gdzie będa głośniki z żywicy, głośniki magnesami do góry.
5. Wymiary bagażnika: 240l netto 
6. Bass reflex: obojętne, najlepiej prostokąt wzdłóż ścianki dłuższej 
6. Model auta: alfa 147

 

Chodzi mi o to aby uzyskać jak największy SPL w paśmie od 0 ;D do 40hz sub będzie grał do 68hz ciety prockiem


Skrzynie chciałbym sestroić na 33-36hz

post-14751-0-03861500-1420329440_thumb.jpg

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, po łebkach poszedłem...

 

Poszedl bym w strone jednego suba wsadzonego w odpowiedni litraż niż dwóch w za małych skrzyniach. 

Po prostu to co da powierzchnia membran dołozonego suba starcisz na zbyt małym litrażu. 

Rozumiem ze poprzez te zywice ma to być raczej showcar a nie SPL'car, tym bardziej wiec zrobił bym tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dostawę żywicy i MDF'u. Problem będzie w tym że port dużo wystawać nie może ponieważ nie będzie an niego miejsca o takich rozmiarach.  max 15cm poza skrzynie, lecz wolał bym zeby został w środku ponieważ to będzie samochód pokazowy i chce zeby jak najlepiej sie prezentował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...