Skocz do zawartości

Problem z ulokowaniem głośników w drzwiach vito 638


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Długo myślałem, czy napisać ten temat....szukałem o dystansach tu na forum i gdzie indziej też...nie znalazłem, albo słabo szukałem, albo wpisywałem złe słowa klucze, więc jeżeli było, proszę o usunięcie....

 

Mam problem i myślę i kombinuję nad tym już tydzień.....mercedes vito oryginalnie w drzwiach nie ma przygotowanych miejsc na głośniki.....ja takie coś skonstruowałem, zabudowałem, wykleiłem matami- kłamstwo bo taśmą dekarską, ale to było zanim tu poczytałem o matach......bo wyciszałem auto,a nie myślałem wtedy o car- audio. 

Zrobiłem dystanse zamontowałem głośniki PB s6c...wzmak itp itd i jakoś to grało - wg mnie ładnie, ale apetyt miałem na R6A i w końcu je zakupiłem, zamontowałem i kicha - szyba wali w magnes.....ok dołożyłem dystans i byłoby wszystko OK, ale teraz nie idzie zamontować boczka  na drzwi brakuje tych 1,5 cm.....przesunąłem dzisiaj - tzn już wczoraj głośnik ile się dało bliżej środka - jeszcze bliżej nie idzie już, gdyż  boczek ma tam kieszeń... i nadal brakuje trochę....... moje pytanie brzmi czy można zrobić, lub kupić gdzieś dystanse pod skosem i czy ktoś to robił, czy zdaje to egzamin, czy tak można, czy odpuścić R6A i szukać głośników, które mają 6cm głębokość montażową i tak zrobić, a R6A sobie odpuścić - mają 8cm głębokość.....jestem w kropce... poniżej dodałem rysunek dystansu ( brązowy kolor pod skosem), ale czy tak można robić - czy zgodne to jest ze sztuką car- audio? Chcę poznać opinie zanim zacznę znowu coś rzeźbić.....

Pozdrawiam Tomek

post-12498-0-71779700-1417479026_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem początkowo założone tam PB S6C i grały bardzo ładnie - moim zdaniem - ale zachciało mi się R6A i teraz mam problem.... drzwi są fakt wielkie, ale cienkie i nie przystosowane do głośników powyżej 6cm głębokości...szyba podchodzi blisko boczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...