Skocz do zawartości

8" w drzwi ? Audi A6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

mam w głowie ciekawy projekcik, zabawę z nowym autkiem, nowa instalacja i nie wiem na sam start czy isc w tą strone.

Mianowicie czy komuś z Was udało się 8" upchać w drzwi i jakie ew. ?
Czy ma to sens (środowisko dla gry woofera)

Auto ma dosc duze wrota, stąd pomysł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) sorka za kłopoty, dział faktycznie powinien być inny.

Pytanie do osób które już wrzuciły 8" w drzwi.

Był sens ? Jest spora różnica czy z drzwi jednak to nie to ? Zależy mi na nieziemskim kicku bo dół uzupełniałby i tak SX 10" w br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, ew. RE audio 6.5" xxx ale trzeba troche $$$ dołozyc :)

tak w oko mi ogólnie wpadło re audi rex8s4 zasilane byłyby 2x500rms z PPI :) wiec kontrole by miały :) jak wrócę z Holandii na święta to jakiegoś spota z uzytkownikami 20cm w drzwiach bym wbił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to następny temat o dochodzeniu do celu nie od tej strony, od której trzeba.

Jeśli ktoś uważa inaczej, to niech zastanowi się, jakim zakresem pasma jest kick i w jaki sposób 8" miałoby tu być lepsze.

Chyba chciales powiedziec ze bedzie to kolejny smieciowy temat przy ktorym nowicjuesz nie znajda nic na wyszukiwarce to czego chca tylko jedno haslo w kilkunastu tematach ktore nie maja nic wspolnego z szukanym.Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli ktoś uważa inaczej, to niech zastanowi się, jakim zakresem pasma jest kick i w jaki sposób 8" miałoby tu być lepsze.
bas z wiekszego glosnika zawsze bedzie lepszej jakosci

nie musi schodzic nizej, ale bedzie lepiej brzmial

mozna to uslyszec nawet w tanich kolumnach na wiekszych glosnikach

 

w samochodzie problemem jest "komora"

 

a fabryczne 8" w drzwiach jakos przeciez kopia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Paweł błagam Cię ... to już przestaje być nawet śmieszne ...
niestety to nie jest smieszne

tez sie czepialem o to kolegow... ze zalezy od jakosc glosnika itp itd

ale z czasem musialem przyznac racje

 

 

 


ja jakoś w Superbie II tego nie słyszę.
superba nie slyszalem

ale kilka aut ktore robilem z 8" potrafilo "kopnac" (jak na fabryczne naglosnienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważcie jedno bo może to przeoczyliście, autor nie ma na myśli kicka, tylko upchnięcie 20cm w drzwi, więc po co znów bić pianę nad wyższościami. 

 

Niech powiedzą coś w temace Ci co mają jakies z tym doświadczenia, bo jak na razie sami w większości przyczyniacie się do kolejnego tematu śmieciowego.

 

Siergiej w jednej ze swych opcji kombinacyjnych wstawił 21cm woofery, i to jak one potrafiły "kopnąć" kickiem to lepszej wersji jeszcze nie słyszałem,  ale ten głośnik gościł w drzwiach jakiś tydzień, bo nie odpowiadał brzmieniowo do reszty, ale nie piszcie że taki głośnik nie potrafi kopnąć, bo widać że jeszcze tego nie mieliście okazj doświadczyć, na szczęscie świat nie kończy się na kappach, revelatorach itp.  Po za mną miał to okazję usłyszeć i poczuć kolega ESZTE, bo akurat podjechal. Jedyny mankament tamtych głośników to wspomniana wcześniej cena jak i delikatność (2 tygodnie temu zbił się jeden na moich oczach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...