Skocz do zawartości

Jakie głośniki 165


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam wzmacniacz Marki Magnat classic 360 i chciałem kupić jakiś zestaw odseparowany(mocny 100-125 rms). Jak narazie nie chce skrzynki wolę zainwestować w przednie drzwi, Jaki zestaw polecacie.

Ps: NIe chce linków z allegro wole(Marka,model) cena do 400 zł +-50 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj! Przecież tego pełno na forum, wystarczy chwilkę poszukać i już będziesz wiedział co się poleca.
Chcesz pędzić przód tym magnatem i szukasz do niego głośników 100-125W rms? Nie uwierzę nigdy w to, że ten model wzmaka ma 4x90W rms ;) maks ma 4x50W także wypadałoby się też nad tym zastanowić, bo klocek nie jest powalający, za cenę jaką widać na portalach można kupić coś o wieeeeeele lepszego.

I mógłbyś napisać jakie masz auto, radio, czy masz zrobione drzwi i jakiej muzyki słuchasz. Pewnie niewiele to pomoże bo daję głowę, że Twoje auto nie jest przygotowane do tego, żeby wkładać w nie głośniki za 400zł, uwierz mi, sama zmiana głośników może przynieść Ci tylko zawód ;)

I szukaj! Szukaj i jeszcze raz szukaj, nie myśl, że jesteś pierwszym który pyta o 16 w takiej cenie, więc... do dzieła, nie ma co się lenić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zientek powiem Ci, że mam głośniki PB S6C podłączone pod zwrotnice cantona RS - oryginalne to jakieś nieporozumienie - i pod sony xm 4525 lub kenwood kac ps 100 i alpine cda 9853R gra to nadzwyczaj ładnie.... sam jestem zdziwiony bo kumpel ma to pod kac 626 i pod pioneerem 6800mp i o wiele gorzej to słychać- na moje ucho.....niestety przeżyłem załamkę gdyż nowe r6a nie pasują - szyba w nie wali...... i jak czegoś nie wymyślę to będą musiały zostać te PB..... drzwi wygłuszone dość dokładnie - autko mercedes vito 638 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...