Skocz do zawartości

Lotus SW 250 + skrzynka


Marine_4000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zmieniła mi się koncepcja na granie w moim aucie. Postanowiłem przeorganizować mój system, żeby wyciągnąć 100% z samego przodu i postawić go bez suba.

 

W zawiązku z tym mam do sprzedania suba Lotusa SW250 z I serii.

Sub Lotusa jest to jeden z najlepszych przetworników 10" w SQ car audio.

Lotus jst bardzo szybki, przetwarza bardzo różnorodnie niskie rejestry, ma niezłe zejście. Gra bardziej sucho i twardo, ale potrafi zagrać również mięsiście.

 

Sub przechodził zleconą przeze mnie naprawę. Niestety podczas transportu do mnie suba odkleił się magnes, który przesunął się i zablokował cewkę. Naprawę polegającą na rozklejeniu głośnika, przyklejeniu magnesu oraz nacentrowaniu układu drgającego, przeprowadzał Passat-eq (dla tych którzy nie znają - jest to jednen z lepszych w kraju specjalistów w naprawie głośników). Do dziś sub gra bez zarzutu. Do wglądu moja korespondencja z passatem.

 

Do suba mam również pancerną skrzynkę o V ok 23l netto. Skrzynka ma wzmocnienie wewnątrz, przednią ściankę ok 4cm grubości, boczne ok 3 cm.

Dla zainteresowanego Lotusem, sprzedać mogę również doskonale zgrywający się wzmak ESX 120.2 (USA, Zed Audio) którym napędzałem suba.

Sprzęt w całości kupiony na forum z pewnych rąk. Więcej informacji czy fotek na życzenie

 

Ceny:

Lotus: 800 zł

Skrzynka 150 zł

ESX: 650 zł

 

W przypadku kompletu, skrzynię dołączam gratis lub negocjujemy cenę.

post-10009-0-10707800-1416992110_thumb.jpg

post-10009-0-73752400-1416992115_thumb.jpg

post-10009-0-34130200-1416992121_thumb.jpg

post-10009-0-46430000-1416992128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

UP.

 

Mam nadzieję że nikogo nie odstrasza naprawa głośnika?

Niestety w przeciwieństwie do 99,9% ogłoszeń na forum, sprzęt był naprawiany i nie będę tego ukrywał. Ważne, że naprawiony fachowo.

 

Można ponegocjować w granicach rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...