Skocz do zawartości

samochód nie chce odpalić przy słuchaniu muzyki na postoju


Krystian1711
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie pomyślałeś o tym ze akumulator się wyczerpał od dłuższego słuchania?

Naładuj akumulator i obserwuj co będzie dalej.

Jeszcze jedno kondensator wiele Ci nie pomoże w takim wypadku jak opisałeś.

No i jaki stary jest ten Twój akumulator, rok dwa czy dziesięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% procent akumulator tym bardziej że temperatura teraz na zewnątrz około 5 st. więc to też robi swoje druga sprawa sprawdź sobie ładowanie miernikiem. Jeżeli ładowanie ok akumulator do wymiany przerabiałem to u siebie jakiś miesiąc temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Po prostu mam już tą tendencje pytania, za dużo razy już robiłem po swojemu bez wiedzy. Nie pomyślałem by go odpalić, garaż ogrzewany. Zwykle go przepalalem, ale wyłączyłem i sobie poszedłem. No to wiem, że aku na bank, skoro nic innego nie zasugerowano. ;) Ale tak jak mówicie, temperatura, audio kupione w czerwcu i po prostu miałem pierwszy raz taką sytuację. ;) Co do akumulatora, był w aucie które kupiłem, czyli jest raczej stary. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzić akumulator - może już nie taki żywotny jak kiedyś, alternator - czy ładuje i ile? przy włączonych światłach i muzyce powinno być min 14V.... i po dłuższym słuchaniu muzyki w garażu zaleca się podładowywanie prostownikiem w nocy.....temat przerabiałem w swoich samochodach... radia alpine - takowe miałem to fakt pobierało prąd cały czas.....ale o ile gdzieś czytałem idzie to zrobić żeby było OK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s2.quickmeme.com/img/3b/3b75813af2350e14a3403e46e8539c3cb2f8d44e36b0a0ff450203ef80b42b2c.jpg

Wyładowałeś aku słuchaniem muzyki i dziwi Cię to, że rano auto nie chciało palić? Bez przesady!

Co następne?

"Głośniki mi nie grają, wczoraj odłączyłem wszystkie kable, wiecie co jest powodem?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt rozładowałem też kiedyś autko od grania pod marketem - żona długo zakupy robiła- i musiał mój ojciec z kablami drugim autem przyjechać ;) i nigdzie się tym nie chwaliłem, ani nawet nie pytałem dlaczego fura nie odpaliła......ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może samochód nie pali bo ma focha??

 

Coraz głupsze tematy na forum...

 

Ciężko pomyśleć? Trudno wziąć miernik w łapę albo prostownik? Przecież to logiczne - wspominają o akumulatorze przy kursie na prawo jazdy- nawet.

 

Poza tym zawsze można zapytać wujka google..

 

Niee... Lepiej założyć temat na strefie... i obniżać jej poziom durnymi tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...