Skocz do zawartości

jaki gruby kabel do potężnego zestawu?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie 15? tego nie wiem jeszcze:) narazie to tylko plany:) wiem, że chciałbym coś takiego co by mi wystarczyło na 100lat;p nie chciałbym już więcej sprzętu zmieniać;p aha i sprzęt raczej używany bym kupował;p 1800zl na wzmaka to trochę dużo;p

 

Czyli kable 50mm będą dobre?? z tego co czytałem one są do 1000watt, a SLA ma 3 razy tyle :rotfl::rotfl::niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kable 50mm będą dobre?? z tego co czytałem one są do 1000watt, a SLA ma 3 razy tyle :rotfl::P:P

 

Z kąd ty takich rzeczy się dowiedziałeś?. 50mm2 spokojnie na 3kw wystarczy, a jeśli myślisz że SLA ma 3kw to jesteś w błędzie bo ma znacznie mniej, a jakość grania nie jest za ciekawa. Zapytaj się młodego on miał ten piecyk i dobrze wie co to za spawara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon dobrze mowi Sla 3000 to taka spawarka delikana moc przy 13,8v o jakieś 2660 rms przy 2 ohm, ale jak ci prąd spadnie do 12v to masz już kolo 2 kw a jak do 10v jak mi sie trafiało to juz lipa z mocą, także prąd pociągnie ci finansowo , do zadymy to będzie dobry tylko jak mu nie dasz dobrego prądu to moga polecieć z dymem twoje przyszłościowe 15'', bo przy spadkach poniżej 12v to juz generuje ostre THD, a zeby utrzymać 12v to dobre dwa aku i alternator

 

zastanów sie nad tym jeszcze bo dopiero teraz ja zmieniłem wzmaka to wiem ze klasa D tobi tak .....boom boom boom boom boom boom , nieważne czy to techno, czy dane , czy rap, hh , drum za każdym razem jest boom boom boom monotonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...