Skocz do zawartości

Alpine, DLS, Audiogoods, Infinity...


lksgrzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała wyprzedaż sprzętu który grał u mnie, był na testach i tak się tego troszkę nazbierało że trzeba oczyścić i zrobic miejsca na inne graty. Fotek nie wstawiam jak ktoś będzie chciał to wyślę na e-maila.

A więc:

1. Radio Alpine CDA-9853r stan techniczny bdb winda działa płyty łyka aż miło, technicznie żadnych zastrzeżeń, wizualnie db lekko wytarte pokrętło i klawisz menu. Cena 380zł +kw Ramka, półkieszeń, kostka iso, etui na panel

 

2. Zmieniarka alpine CHA-S614 czasami się zatnie ale wystarczy wyjąć jej kieszeń i włożyć ponownie. Wizualnie 4-, kabel ainet w komplecie Cena 115zł +kw

 

3. Zmieniarka CHA-S624 technicznie 5, optycznie 5- Kieszeń i ainet w komplecie. Cena 150zł +kw

 

4. Wofery Boston RC620 165mm, stan 5 Cena 150zł +kw

 

5. Sub CervinVega C104 kulturalne 10' w skrzynce closed około 25litrów wypełniona wełną owczą oraz porządny konektor do podłączenia, obita czarnym kocykiem, mdf22mm front nie pamiętam w razie co zmierze. Lekkie zadrapanie na membranie które nie wpływa na grę ani pracę głośnika. Stan techniczny 5 wizualny 4+ Cena 450zł +kw

 

6. Sub Vibe blackair 10' głośnik z czarna membraną i charakterystyczną czerwoną kropką. Stan techniczny 5 wizualny 5, do tego skrzynka closed około 28litrów obita czarnym kocem, solidny konektor. Cena 300zł +kw

 

7. Sub Infinity Kappa Perfect 12VQ Mocne i kulturalne granie z 12' Stan prawie jak nowy 5+ w komplecie redukcja do zmiany parametrów głośnika, wersja z białą membraną. Do tego jakaś tam skrzynka ale traktował bym ją jako transportową lub sam głośnik. Cena 600zł +kw

 

8. Wzmacniacz AudioSystem Twister F2 mocne 2kanały  1x450rms w mostku przy 4ohm, stan techniczny 5, wizualnie kilka rysek ślady normalnego użytkowania 4- Cena 380zł +kw

 

9. Wzmacniacz Pioneer GM1200 Kupiony na aukcji ale nigdy nie odpalony bo brakuje mi kostki zasilającej. Wizualnie 5-

Cena 100zł +kw

 

10. Wzmacniacz DLS A8 Stan jak nowy z kartonika 5+ technicznie także 5+ 

Cena 1400zł +kw

 

11. Wzmacniacz Audiogoods Competion Series USA 100X, niby a-klasowy ja bym go ocenił na (A,B) róznie mówią. 2kanały około 80Wrms na strone, grał u mnie na przodzie i ładnie sobie radził. Stan techniczny 5, wizualnie 4 kilka drobnych rysek, brak emblematu na froncie (takiego kupiłem) Cena 300zł +kw

 

 

Większość klocków kupiona tu na forum, w razie pytań pisać na PW lub dzwonić 792-832-237 odpowiem na wszelkie pytania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pozycja 8. wzmacinasz AS wraca do sprzedaży, poprzedni kupiec wycofał się z zakupu.

Mała zmiana cen:

Pozycje:

2. 100zł

3. 120zł

4. 130zł

5. 420zł

7. 570zł

9. 90zł

10. 1300zł

Reszta nadal bez zmian. Panowie pytać, można zawsze się dogadać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...