Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz wybrać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Może zacznę od 'nagłośnienia', które posiadam, a więc:
Radio - Blaupunkt Memphis MP66
Głośniki przód - Blaupunkt GTX 633 Mk II + gwizdki seryjne opla w drzwiach
Głośniki tył (półka) - JBL CS3196
Tuba - Blaupunkt GTT 1200 Mk II (mam zamiar zmienić, ew. dołożyć jeszcze jakąś skrzynie)

Ogólnie wszystko podpięte jest do radia, oprócz 'tuby', którą napędza jakiś chiński wzmak SG (czy coś takiego), a że jest on pożyczony to muszę zaopatrzyć się w jego zamiennik. Więc teraz nasuwa się pytanie:

-jaki wzmacniacz dobrać do tuby? (ew. 4kanały, aby podłączyć jeszcze półkę)

Mam na myśli konkretne modele.

Cena używki do 200zł

 

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wez ten syf z polki i "tube" ze wzmakiem wywal  i zrob porzadny przod ...

x2

Widzę ktoś nie doczytał lektury z listu i szpanuje głośnikami w półce ;D

 

 


-jaki wzmacniacz dobrać do tuby? (ew. 4kanały, aby podłączyć jeszcze półkę)

Powiedz mi jeszcze, że chcesz podłączyć "półkę" pod wzmacniacz razem z "tubą" a przód zostawić pod radiem? ;)
Prowadzisz auto siedząc na tylnych siedzeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


wez ten syf z polki i "tube" ze wzmakiem wywal  i zrob porzadny przod ...  a jak chcesz do tegonadal  wzmak to kup byle co i tak nie zagra dobrze

 

kolego do tego trzeba dojrzeć...pierwszy sprzęt ca- audio kolega robił w 2007 roku i go wyśmiałem ciesząc się z 3drożnych blaupunktów w półce tylnej mojego kadetta. W 2011 miałem wypadek, który uziemił mnie na pół roku i w tymczasie  z nudów - leżąc w łózku  kompletowałem swoje pierwsze głośniki, skrzynie, radio i wzmacniacze i teraz wiem, że dobre car audio daje przyjemność z jazdy x2, więc trzeba kolegę nakierować na prawidłowy tor i jak sam zobaczy - usłyszy to będzie się śmiał z tego, że tak długo jeździł faktycznie bez nagłośnienia... tylko go nakierować.....

 

Tak szczerze w gąszczu wątków i postów trudno na początku się odnaleźć - wiem po sobie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...