Skocz do zawartości

zakup CA.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie ma mowy, zeby spalic koncowke mocy w radiu czy cos?

Dzieki i jeszcze raz dzieki, Wasza wiedza mnie normalnie poraza, wiecie poprostu wszystko :P

dzieki i pozdrawiam, kolega rowniez jest bardzo wdzieczny, bo Ci sprzedawcy nachapani na kase w sklepach( oczywiscie niektorych ) to tylko aby sprzedac i upchnac towar, a Wy za darmo dzielicie sie taka wiedza, dzieki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wzmak to najprawdopodobniej blaupunkt gta260, ewentualnie, jakis uzywany magnat, albo jak bedzie flota, to moze carpower 350W

A może Alpine 35xx, Sony XM(nie xplod), Philips DAP, Denon itd. ? Koszt podobny do blaupunktów i magnatów, a jakość znacznie lepsza(mimo, że na papierze moc jest mniejsza niejeden już się na tym przejechał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziałem sie za ciecie starych szafek, no i nie wszystkie płyty dociałem rowno, no i na paru jest, hmm i jest hmm krzywo wyciete, no i czym to najlepiej wygłuszyc, jak juz dałem klej, skreciłem, a dziurke widac, myslałem, zeby zrobic papke z trocin i wikolu i nałozyc to od srodka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pojde do elektryka i bede chciał kupic kabelek do głośnikow z miedzi ofc 2x4mm, a On mi nie da z miedzi ofc tylko jakis inny, to jak sprawdzic czy On jest z miedzi ofc?

O taki chodzi?

kabel 2x4mm głosnikowy

http://allegro.pl/item563213270_kabel_przw...zasilajacy.html

 

4mm to nie za duzo, ja myslałem, nad max 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objezdziłem dzisiaj sporo sklepow elektrycznych i nawet w hipermarketach byłem i pytałem o terminal głosnikowy i albo nikt nie wiedział co to jest i uburzenie sprzedawcow, co to On chce kupic, albo nie było tego w sklepie, no i tak chodziłem po budowlanym i znalazłem płytke odgałęźna, zostawiłem tylko dwie blaszki i wprowadziłem do Niej kable i nawet nie kiepsko to wyglada, pytanie czy tak moze byc?

Za kabelek 2x2,5mm zapłaciłem 2.80zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objezdziłem dzisiaj sporo sklepow elektrycznych i nawet w hipermarketach byłem i pytałem o terminal głosnikowy i albo nikt nie wiedział co to jest i uburzenie sprzedawcow, co to On chce kupic, albo nie było tego w sklepie

 

Na allegro tego towaru w milionie rodzajów i kolorów:

 

1000 000 rodzajów terminali :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helixer, jesteś z warszawy! wolumen!!! tam masz tego mase i ceny nizsze niż na allegro! jutro niedziela wiec giełda rusza pełną parą! ja się wybieram mógłbym Ci kupić :looka: swoją droga jesli tam nie byłeś to jedż koniecznie! mają tam takie pierdólki których nie mogłem dostać nigdze indziej i to za grosze! polecam Wolumen! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, takie pytanko, znalazłem taka gąbkę, grubości 4,5cm:

To własnie ta gabka:

http://s5.zapodaj.net/3942782.jpg.html

 

I mam jeszcze taka cienka gabeczke, strasznie gesta, ubita, cienka i sliska, taka co meble w nia zawijaja, zeby sie nie poobijały, ktora z tych gabek nadawałaby sie do wygłuszenia skrzynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...