Skocz do zawartości

[1000zl] Uno Fire naglosnienie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupilem radio Blaupunkt Victoria SD48 i teraz chce dobrac naglosnienie do niego. Nie potrzebuje jakiejs duzej mocy,ale chce zeby wszystkie tony ladnie brzmialy.Zalezy mi na czystym bassie bo slucham glownie hip hopu.Macie jakies propozycje?I odrazu mam pytanie,czy jest sens bawic sie z miejscami na glosniki fabrycznymi,tymi w desce rozdzielczej na 100mm?Czy musze zamowic panele na drzwi?Bo w Uno na drzwiach jest tylko kieszen bez miejsca na glosnik.Znalazlem takie paneliki na allegro:

Panele

 

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni system to podstawa...

czy jest sens bawic sie z miejscami na glosniki fabrycznymi,tymi w desce rozdzielczej na 100mm?

Nie ma sensu, tym bardziej, że w UNO są umiejscowione w nieciekawym miejscu Cudów z głośników 100mm nie uzyskasz...

 

Jak masz trochę zdolności możesz zrobić je sam, a nie kupować za 250zł - za to możesz przeznaczyć więcej kasy na sprzęt :zdziwko: np. http://www.strefacaraudio.pl/kamil/panele lub poszukać na forum informacji jak za nie się zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdolnosci ograniczaja sie raczej do montazu tego co mi przysla Wole panele zamowic bo jak sam zrobie,to beda tragicznie wygladac.Ale mozna zalozyc ze nie ma ich w tym kapitale 1000zl,bo jest on troche ruchomy.Myslalem o odseparowanym przodzie i skrzyni w bagaznik.Dobre rozwiazanie?Macie jakies propozycje sprzetu,albo innego systemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to przednie drzwi

 

Głośniki na przód:

- PowerBass S-6C 250zł

- Udimension ELEMENT Comp 6 350zł

 

 

Mata wygłuszająca:

SOUDAL 123zł

 

 

 

 

 

 

Wzmacniacz nowy, czy używka?

 

Najlepiej szukać 4-kanałowego, który zasili przód i popędzi jakiś niewielki subwoofer :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o podlaczeniu przodu do radia a tylko suba do wzmacniacza?Wzmak jak najbardziej moze byc uzywany,chyba ze sklep zaoferuje mi cos nowego w dobrej cenie :przestraszony: I co z tweeterami?Sa tu jacys posiadacze uno?Bo w tym wspanialym fiacie niestety w slupkach nie ma miejsca na tweetery,a na allegro zadnych tez nie widzialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem troche tańsze panele na drzwi do una

 

Panele głośnikowe Fiat Uno:

http://allegro.pl/item564499245_panele_glo...e_fiat_uno.html

zagadaj do gościa na gg, wszystko można z nim ugadać, koleś naprawde spoko, sam z nim gadałem

 

ja u siebie w unie chcę troche się pomęczyć żeby syczki dać na słupki, teraz mam koło tych nawiewów tak jak Leju_thc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeszcze nie wiem dokładnie jak je mam tam umocować, jakoś żywiącą coś wykombinuje, ale to dopiero jak będzie cieplej, nawet jeszcze skrzyni nie obiłem, bo nie chce mi się nic robić w garażu w taką pogodę

 

a tych paneli nie widziałem, z gościem gadałem dawno i chyba robi je z MDF-u ale nie dam głowy uciąć, wiem tyle że za tą kase zrobi takie jakie chcesz i obije tym czym chcesz (materiałem, skórą syntetyczną w dowolnym kolorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam suba w bagażniku i midbasy pod siedzeniami przednimi(ciekawe jaka jest różnica między pod siedzeniami a w drzwiach) ale puki co nie będę tego zmieniał. A midy są free air(ale myślałem nad zrobieniem im budek) może coś by to polepszyło akustykę jak w przypadku suba.

A i jeszcze jedno sub ze wzmacniacza, przód z radia(puki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...