Skocz do zawartości

Chrysler stratus nagłośnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam stratusa z 99 roku, oryginalne radio i jakiś oryginalny wzmacniacz. Moc pewnie nie większa jak 15-35w na kanał. Jako, że puki co chcę zrobić budżetowe CA bez dokładania wzmaka mój plan jest taki:

 

- Przód gms-1765n + wygłuszenie

- A jako, że z tyłu oryginalnie są jakieś jajka to myślałem nad wymianą ich na jajka infinity z chryslera 300m

 

(wiem, że polecają GMS 1865, ale za cholerę nie mogę już nigdzie ich znaleźć)

 

Warto w to "inwestować"? Czy te infinity z 300m są dobrej jakości? 

 

Wiem, że GMS'y nie każdemu się spodobają (w poprzednim aucie miałem odseparowane el comp 6 ale sprzedałem :(

ale wiele osób, szczególnie jak na tę cenę, jest zadowolonych. A może poszukać woofery + jajka infinity z 300m ?? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trochę wiem o "wzorowym CA", ale skoro już są te jajka to jakoś mi nie przeszkadzają. Co do drzwi to tak jak pisałem, będę wygłuszał. Z przodu jeden głośnika taki, drugi inny dlatego zdecydowałem sie na budżetową zmianę. Chcę aby było napędzane seryjnym wzmacniaczem więc rms głośnika max 50w. Z opinii wyczytanych w internecie wybrałem te gms'y. (aż sam się boję ale nie mam na razie większego budżetu) Chyba, że polecicie mi coś o czym nie wiem, a będzie w nie dużo wyższej cenie a lepsze jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby były nowe bo z używkami to nigdy nie wiadomo. Jeżeli chodzi o te jajka to tak jak pisałem one już są i mi nie przeszkadzają także nie zależy mi na demontażu. Dobrego przodu w tych pieniądzach też nie zrobię, ale oczekuję lepszego efektu od obecnego (jeden głośnik seryjny, drugi 3way magnata -_-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...