Skocz do zawartości

Lexus IS200


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mial. Byl baardzo zadowolony.

 

Wady jakie wymienil:

- glosno w aucie przy wiekszych predkosciach (co w sumie na Luxusa dziwi, ale to najtanszy model i moze temu)

- jego dziewczyna i mama spalily 3 sprzegla w jeden rok - stwierdzil wiec ze niestety musi go sprzedac, bo przez baby na sprzegla nie wyrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanwiałem się przy zakupie nad nim. Generalnie dobry egzemplarz jest zbyt drogi na to co oferuje auto (dla mnie). Dla mnie był bardzo ciasny i jak coobah wspomniał dość głośny jak na premium. Silnik R6 3.0 chodził genialnie. Nie wiem jak dwulitrówka. Daje fun, ale koszty eksploatacji bywają bardzo wysokie. Dużo zmęczonych egzemplarz, ale to jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo fajne auto ale jeśli mial bym kupowac to z silnikiem 3.0 . Tak jak napisal kolega kultura pracy tego silnika dużo lepsza niż 2.0 no i oczywiście co za tym idzie osiągi.Bardzo przyjazne auto do CA , drzwi dość latwo dają sie wytlumic a i wielkich otworów montażowych nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto też ma swoje lata i uszczelki do niezniszczalnych nie należą i przy kupnie warto sprawdzić kilka modeli że różnią się poziomem hałasu s środku. Ja tez wybrałbym is300 bo oferuje ciut więcej i trudniej kupić ale latwiej o zadbany. Ceny w DE zaskakują niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3litry mi nie potrzebne i tak na glebie tego nie wykorzystam :)

2 litrowka podobno w cyklu mieszanym spala 9 litrow wiec jakoejs ogromnej tragedi nie ma

Tak ze decyzja podjeta szukamy isa :)

Musze znalesc najpoerw jakas sztuke zeby usiasc zobaczyc czy przy moim wzroscie i masie bedzie wygodnie :)

Dzieki chlopaki wisze piwko przy najblizszej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tvn turbo byl program ze sprzedazy takiego auta. ( ogolna ocena, diagnostyka w warsztacie itp itd.) Zobacz czy w necie nie ma tego odcinka przypadkiem. poszukaj  tez jakis opini od uzytkownikow tego auta.

Jak sobie przypominam to zdaje sie  opinia  byla dobra o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zobacz czy w necie nie ma tego odcinka przypadkiem. poszukaj  tez jakis opini od uzytkownikow tego auta.
Jest bo ostatnio oglądałem, jakiś młody łepek kupował auto, ale chyba leszek z programu nie dał rady bo miał dużo do wymiany rzeczy. 

 

 


Jak sobie przypominam to zdaje sie  opinia  byla dobra o tym aucie.
Mało jest opini o tym modelu u nas, ale jeżeli poczytasz po USA forach to dowiesz się że nie kupuje się Lexusa z USA bo one tam walą bardzo duże przebiegi.

 

Kiedyś interesowałem się tym autem, nawet założyłem sobie konto na forum, ale brak mi "ładnej" wersji kombi i paru pierdów. Silniki są trwałe, 200 i 300 potrafi zakręcić się do magicznych 500tys km bez remontu, a LS400 robi 400tys i nadal zapitala niesamowicie i osiąga max prędkość. To dobre jednostki z dobrych lat życia firmy. Samo auto albo się podoba albo nie, jeżeli chcesz się wyróżnić na ulicy to IS jest spoko wozem, jeżeli chcesz być jak większość i mieć spokój z szukaniem części itp kup VW, Audi albo BMW.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...