Skocz do zawartości

bmw coupe-gdzie umieścić sub


kori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auto-coupe. Rozebrałem tylne boczki i okazuje się że jest tam dość sporo miejsca na puszki, przewiduje że dało by rade zrobić ok 10L, puszki byłyby 2szt ale suby wejdą tylko 8".

Czy jest sens robienia takiej lokalizacji czy standardowo przejść do bagażnika a wtedy 1x10" ?

Niestety nie mam otworu na narty abym to miejsce wykorzystał.

Instalacja ma być anonimowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to M3 to moze otworu nie miec. Co do samego zas glownego watku to ja bym probowal. Przerabialem subbas w BMW przez 4 lata (glownie proby za podlokietnikiem/w podlokietniku BR wyprowadzany w kabine i inne cuda wianki) i zawsze czegos brakowalo. Geybym teraz mial banditenwagen w 2 drzwiach to na pewno szedlbym w ta strone. Najnizszych rejestrow moze jednak brakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co ogółem wypadło najlepiej w sensie że prawie nic nie brakowało ?

 

Sub 10 cali w BR ze skrzynka dopasowana do sciany i wycelowanym w dziure zarowno glosnikiem jak i portem (port DLS Flexi i sie da). Obcinalo troche najnizsze rejestry, ale ze wszelakiego zlego bylo najlepiej. Nawet skrzynia na kanapie (wcisnieta w podlokietnik od strony kabiny) robila gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sub 10 cali w BR ze skrzynka dopasowana do sciany i wycelowanym w dziure zarowno glosnikiem jak i portem (port DLS Flexi i sie da). Obcinalo troche najnizsze rejestry, ale ze wszelakiego zlego bylo najlepiej.

 

Dzięki za wypowiedź, a próbowałeś tego, bo o tym też myślałem, tylko trochę "na inaczej" :D :

 

 

 


W e46 subbas najlepiej się sprawuje w bagażniku w stronę klapy. Trzeba jedynie wyjąć głośniki tylne i wyjąć blaszki pod nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy e46ci.

W tylnej kanapie (oparcie jest otwierane, dzielone) nie ma wyciecia na narty, nie mówie że nie da rady go zrobić ale to nie jest tylko wyciąć blache.

Ale ok.

Jak mówiłem ma nie być nic widać.

Mam zakupioną tapicerkę bagażnika pod navi z lewej strony i tam planuje sub, ale wiecej niz 10" tam nie nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...