Skocz do zawartości

Wzmak pod SAXY :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienic wzmaka co napedza przodzik, obecnie starszy model Helix Dark Blue 4, ale poszukuje czegos bardziej jakosciowego i mocniejszego, chyba ze pedzenie rainbowow, co maja 100rms'ow wzmakiem o mocy wiekszej niz obecny czyli 60rms/kanal niewiele da . Przydalaby sie jakas 2-kanalowka (po to zeby spod siedzenia nie wystawala). Fundusz 500zl (+/-100zl), muza rozna: dance, house, ogolnie klubowa, zdarza sie hip-hop lub rapik :P. Moze byc oczywiscie uzywka, tylko nic ciekawego na alledrogo tymczasowo nie ma! A z nowek mocniejszych do kupienia sa

 

ESX Signum SX-2100

ESX Quantum Q-200.2

U.S.Amps XT-800.2

 

tylko nie wiem jak u nich z jakoscia. Oczywiscie nie spieszy mi sie z zakupem :). Jesli wiecej niz 60rms'ow nic nie zmieni, mam do dostania od reki Helixa HXA 20X. Pomozta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak troceh przyslabawy ten wzmak, a jak w mostku zapodam to przez przypadek kanaly nie beda graly w mono???

 

[ Dodano: 2009-03-07, 12:24 ]

Szkoda, ze nikt nie moze mi nic powiedziec na temat tej ALPINKI V12 MRV-T420. Szukam dalej i czekam na propozycje, nie spieszy sie z zakupem dodam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i dobrze radzi, nie mowie nie :). Chociaz zawsze mi wydawalo, ze dobrze by bylo wiecej mocy zapodac z odpowiednia jakoscia :P. Narazie podlaczylem Helixa HXA 20X, gra zdecydowanie cieplej jesli chodzi o wysokie, chociaz preferuje troszke ostrzejrze, ale to na radyjku mozna podciagnac, albo zwrotke przestawic. W kazdym badz razie nadal czekam na propozycje, moze w miedzyczasie pojawi sie jakas ciekawa uzywka na alledrogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze za 5 stowek mozna kupic nowy piecyk?? Same waty nie graja za 5 stowek wolal bym cos uzywanego ale jakosciowego :P co do tej alpiny to pomysl moze nad starsza seria, albo to co ci podal Dan124. Zalezy ile amsz kasiory do wydania :rotfl: ja posluchalem forumowiczow i kupilem alpinke v12 dosc mocna 2 kanalowke i z jakoscia znakomita :) nie zaluje zakupu i napewno nastepnym razem tez bede ich sluchal a moglem meic tego U.S. ampsa bo mialem 500 do dyspozycji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci moge zaproponowac alpinke V12 jak to sie mowi kazdy chwali to co ma, ale moge ci zaproponowac alpine 3545 kudlaty ja ma i jest baaaardzo zadowolony :) co dalej moze jakiegos signata mocniejszego, albo audisiona (to juz jest hi-end) moze cos z hifinicsa ale nie warrior tylko starsze serie (te srebrne) wzmacniaczy jest naprawde ogrom :P rozumiem ze maja to byc 2 kanaly tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci moge zaproponowac alpinke V12 jak to sie mowi kazdy chwali to co ma, ale moge ci zaproponowac alpine 3545 kudlaty ja ma i jest baaaardzo zadowolony :P co dalej moze jakiegos signata mocniejszego, albo audisiona (to juz jest hi-end) moze cos z hifinicsa ale nie warrior tylko starsze serie (te srebrne) wzmacniaczy jest naprawde ogrom :rotfl: rozumiem ze maja to byc 2 kanaly tak??

siemka co mowisz o tych wzmakach ?

sony xm 5540

- sony xm 2040

- sony xm 6020

- sony xm 2025

-sony XM-4520

-HIFONICS ZEUS ZS4000

-Audison SRx3

a alpinke v12 jaka polecasy bo jest ich pelno :)

 

ktore z nich sa ciekawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakis rockchord :P z nimi jest takl ze to co na kartce zwykle jest zanizone :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-03-07, 21:18 ]

nie wiem jak restza forumowiczow ale mysle ze taki SRx3 dal by rade napedzic rainbowy :)

 

[ Dodano: 2009-03-07, 21:21 ]

http://www.allegro.pl/item576035143_rockfo...2_od_1_pln.html

ten rockfordzik dal by sobei napewno rade z twoimi rainbowami a o jakosc nie pytaj bo napenwo genialna :) zapytaj moze ci ta pani opusci bo jesli sie nie myle to aucja Kaski Musielak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundstream podany przez dan124, rockford podany przez Dexter, Sony stare XM'y (żadne xplod), stare hifony, ale te 'szare' nie srebrne :) Jest tego cala masa :P czarne alpine 35xx ..... i tak dalej i tak dalej o czym było już setki razy :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-03-08, 00:32 ]

I 'białe' hifony również :) Ale godzina pozna i człowiek zmęczony nie pamięta o wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh oj to moze i potrwac :) ja szukam od miesiaca albo lepiej jakiegos dobrego wzmacniacza za niewygorowane pieniadze i jak narazie trafil sie jeden ale nei zdazylem napisac maila do sprzedajacego i poszedl... takze cierpliwosc jest tu zlota cecha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...