Skocz do zawartości

Dymanat Extreme 2014 , 1.5mm - Paranoja za 100zł


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem że to Dynalite  ta cienka , ale to jest Extreme nowy maxymalna grubość to 1.5mm , 

warstwa bitumiczna jest bardzo cienka , dokładnie sytuacja jest podobna jak  STP z czarnym nadrukiem, 

Po naklejeniu na blachę i stuknięciu z drugiej strony metodą łopatologiczną czuć totalne minimum..

mate co widać na zdjęciu można postawić jak tekturę ,

 

 

 

 

post-12806-0-99348900-1407418811_thumb.jpg

 

 

post-12806-0-63195200-1407418851_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w zeszłym roku samochód - poszły prawie 4 bulki - dostałem dwa czarne i dwa stare srebrne - różnicy użytkowej nie widziałem - jednakowo się lepią, efekt też jednakowy.

W tym roku tez przerobiłem tych mat sporo, same czarne i nie narzekam, sztywniejszy od niej jest tylko HW ale tam jest grubsza folia i nieco inny butyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różną matę więc ciężko mi powiedzieć, a pomiarów nie robiłem, mam daną 2x STP Silver, GMS 06XL i 2xSilent Coat, który jest grubszy niż 2mm na pewno.To jest połowa drzwi za głośnikiem a w dalszej części jest STP GMS i Silent, ale już nie pamiętam czy silenta dawałem dwa razy czy raz, ale grubo tego tam jest, bo drzwi są ciężkie i zamykają się jak w Sce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe komory wypełnione piankami i watoliną i gra znacznie lepiej niż bez ,

 

zależy wszystko od instalacji oraz komór, na pewno pod plastiki jest ok w przeciwieństwie do pianek STP które są drogie i kiepskie do tego słabo tłumią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jako dodatek może dorzucę moje odczucia :wink:

4 lata temu zamówiłem X mat dynaX z californi w usa(wychodziło mi taniej), niech to będą srebrne maty.

Rok temu kupiłem pake czarnego dynaX, i pakę silent coat.

Pierwsza dyna z przed 4 lat, była grubsza i o wiele, wiele bardziej sztywniejsza, zupełnie inna mata niż czarna dynaX z przed roku.

Natomiast DynaX(czarna) i tak była sztywniejsza od silent coat z którą ją porównywałem.

Pomijam aspekty cenowe bo to każdy sam sobie jest w stanie w głowie po układać i samemu ocenić, jaką mate woli :zdrowko:

Bo SC to fajna tania mata według mnie :wink:. ale sztywniejsza była czarna dyna z przed roku, a jeszcze sztywniejsza i grubsza była srebrna dyna z przed 4 lat z usa.

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...