Skocz do zawartości

zmiana subwoofera


tomassoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam rockforda rfd 2212 w skrzyni zamkniętej wszystko ok ale jestem zmuszony do zmniejszenia suba, zastanawiam sie nad rfd 2210 lub jl audio 10w6v2 oczywiście w skrzyni zamknietej ok 17l 

moze ma ktoś jakieś sugestje propozycje, nadmieniam ze zasilać będzie dls a5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RE SEX 12 w niedużym clozesie i głośnik na prawdę zaskakuje szybkością, dynamiką i zejściem. Do 17litrów spokojnie możesz zaaplikować wersję 25cm i myślę że będziesz zadowolony tym bardziej że dopałkę masz zacną i wykorzysta potencjał głośnika.

Ten RE to zwykła pompka jest kolego.

 

Dysponujesz kwotą na Braxa 10.1 wiec możesz o nim pomyśleć (posłuchać u kogoś) Możesz brać pod uwagę tego RFD - będzie więcej niskiego basu niż z Braxa ale będzie wolniejszy i trudniej go zgrać z przodem ( miałem obydwa )

 

Możesz poszukać Aliante LTD - fajny sub, szybki, twardy. Aliante 10" również dobry sub (troszkę brakowało mi w nim "zejscia")

 

Mozna poszukać subów Dego i Audisonów (o nich nic nie powiem bo za mało słuchałem aby wydawać opinie)

 

Kwota taka, że aż prosi się o odsłuch we własnej instalce przed zakupem.

 

PS. Trudno powiedziec co Ci podejdzie, trzeba jeździć na spoty :) Ja finalnie wylądowałem z IDQ 12 i nie chce go zmieniać- wygląda niepozornie ale w skrzyni 20L closed spisuje się świetnie jak na swoja cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...