Skocz do zawartości

Alpine KCE 400


Backonik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał taką sytuację że moduł zostaje wykrywany lecz nie można do niego nic podłączyć?

Testowałem już parę telefonów i laptopy, za każdym razem jest tak samo.

Moduł wykryty, próba połączenia i odrzucone połączenie.

 

Chciałem spróbować przeflashować moduł lecz nawet nie mogę się połaczyć z nim. Próbowałem na win 7 i XP. bez skutku.

Coś, ktoś wie jak to można naprawić, jakie mniej więcej koszta.

 

PS. Użytkownik marta189 chyba miał taki kiedyś na sprzedaż, masz może numery seryjne tego ustrojstwa, może akurat kupiłem ten uszkodzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedyś w identycznej sprawie kontaktowałem się z supportem Alpine. Info masz poniżej. Jako, że radio miałem zasilane bezpośrednio z aku, nie bawiłem się w kostkę iso tylko wyjąłem na chwilę bezpiecznik. Po chwili bezpiecznik wrócił na swoje miejsce, radyjko i bt działały razem dalej już bez problemu.

 

 

 

 

Dear Sir,

        I would suggest unplugging the power harness at the vehicles side on the ISO connection, this will allow for the permanent feed to be taken off both the headunit and the 400bt and then put back onto them again.

        this should solve the problem.

Regards

Alpine Electronics of UK Ltd.
Alpine House, Fletchamstead Highway, Coventry, CV4 9TW, United Kingdom

Direct Line: 0845 313 1660
gait@alpine-electronics.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już też testowałem.

Moim zdaniem powinna być możliwość podłączenia samego kompa do tego modułu i nawiązania połączenia.

Połączenie radia z modułem to już inna sprawa. 

Dzięki za maila, coś tam napiszę do nich. 

Może się wyjaśni sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...