Skocz do zawartości

Wueską do Bułgarii?? Tak, tak :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;-)

 

 

Pewnie nie jedni z Was wiedzą, że jestem mega fanatykiem motocykla WSK :)

W tym roku startujemy razem z moimi kumplami z ciekawym projektem:

 

 

 

Nasz profil na FB: https://www.facebook.com/BalkanTripWSK  (bardzo proszę o udostępnienie - zależy mi na dużym zasięgu naszej wyprawy).

Więcej o nas i projekcie:  http://polakpotrafi.pl/projekt/balkantrip

 

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze nie czytales krupnika, to poczytaj, bo jest tam opisana świetna baza noclegowa, którą sprawdziłem 3 czy 4 lata temu. Tylko nie wiem, czy ona nie jest na krótszej drodze omijającej legendarną trasę transfogańską.

Odważny jesteś ;)

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parenaście lat temu jak wchodził Harley do PL i zrobili salon w Poznaniu, kilkunastu kolesi skrzykneło sie na taką wyprawę do Transylwanii, w sumie było z 20 motocykli, kilka harlei, jakieś nowe yamahy, goldasie itp.

i dwa busiki z bagażami, oraz przyczepka, tak w razie czego.

 

Wyjechali równo, pierwsza nówka harego padła po 100km, kolejna nie dojchała do granicy z Słowakami, dalej padł jakis goldaś, najlepsze było to, że całą drogę bez zająknięcia przejechała stara CB750, oraz FJ1100. Tak więc macie szanse, tylko dobrze je przygotować i nie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Gratuluję znakomitej wyprawy! Z jednej strony szkoda że odpuściliście Bułgarię, odwiedziłem ją w sierpniu, objechałem tez całą Rumunię i nie było jakichś utrudnień z powodu powodzi, z drugiej strony Czarnogóra też piękna, byłem dwa razy, Albanię mogliście jeszcze zrobić póki komercha jeszcze tak bardzo tam nie wchodzi :D Zazdroszcze przejażdżki, sam podróżuję na japonii ale tydzien temu kupiłem WSK 125 tak że może i ja się na takim sprzęcie kiedyś gdzieś dalej rusze hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...