Skocz do zawartości

Jakie radio 2 din?


mazzieh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję radia - koniecznie 2 DIN. Jeżeli już będzie takie, to przydałoby się nie marnować tak dużego ekranu, więc mile widziana jest nawigacja. Nie widzi mi się kupić stację multimedialną i wozić drugi duży ekran jako nawigacja...

 

Tu zaczynają się kłopoty, znalazłem np. JVC KW-NX7000. Wiadomo, że ma nawigację i w zasadzie tyle. Nie wiadomo jak to działa w Polsce, jak to się aktualizuje - kompletnie nic. A JVC naturalnie na maile nie raczy odpowiadać. Jest też kilka innych propozycji, ale ich ceny są zupełnie kosmiczne - JVC i tak do tanich nie należy - 3000 zł.

 

Najchętniej wybrałbym coś, na czym mógłbym postawić własną mapę - np. sprawdzoną AutoMapę. Ale tu w grę wchodzą tylko jakieś chinole 2 din z allegro, które znów nie wiadomo jak grają i jak się je obsługuje.

 

Reasumując - ma ktoś pomysł na 2 din, z nawigacją sensowną, najlepiej aby można było postawić AutoMapę do 3000 zł? Ewentualnie, jeżeli takowe nie istnieje to co innego, tańszego bez nawigacji, z możliwością podłączenia iPoda/iPhona.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy można powiedzieć przyjaciel i wielki miłośnik czystego dźwięku w samochodzie grał ostatnio na macromie 2din i powiem ze radyjko na prawdę pięknie i czysto grało!

 

radziłbym wziąć tą mało znaną na polskim rynku firmę pod uwagę:P bo włosi wiedzą co robią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy które serie, najwyższe serie to naprawdę dobre głośniki. Sam mam tweeter serii extreme z podobną konstrukcją do scan-speka d2904, to już wysoka półka brzmieniowa. Woofer też niczego sobie konstrukcja to już niezły odjazd magnezowa membrana, korektor fazy z miedzianym oringiem, multimagnet. Firma macrom miała kilka wzlotów i upadków w historii kiedyś produkowali wielokrotnie nagradzane przez eisa wzmacniacze a głośniki były dla nich robione przez morela. Później mieli trochę gorszy okres bo zmieniał się właściciel, ale od kilku lat znowu robią naprawdę klasowy sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...