Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do RE SX-12 D4?


luxus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie?Mogę prosić o pomoc w doborze wzmaka(myślałem o hifonie bxi 2008d) pod ten głośniczek?Kwota jaka mnie interesuje to 2000-2500zł.W bliskiej przyszłości interesuje mnie zakup drugiego SX-12 D4 więc najlepiej jak wzmacniacz będzie miał 1000 rms w 2 ohm no i oczywiście 2000 rms przy1 ohm.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luxus, sam sobie odpowiedizlaes na zadanie pytanie czego potrzebujesz ?

Oczekujesz, że ktoś za Ciebie poszuka i Ci tu napisze liste spełniających wymogi wzmacniaczy ?

Poprzeglądaj archiwum tego forum lub innych, bowiem wiedza nabyta samodzielnie jest dłuzej pamiętana :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmer dzięki bardzo za pomoc i wyczerpującą odpowiedź, widzę że wyczerpałeś swoją wiedzę na ten temat...Sorry bardzo ale przeglądam wszystkie fora już miesiąc i dalej nie znalazłem sprzętu który bym mógł wybrać, żeby był nowy i można by go kupić najlepiej w Polsce.Myślałem na początku o orionie d5000 ale myśle że jest za mocny do codziennego łupania...I dla tego zwróciłem się o pomoc gdyż mam już taki mętlik w głowie że nie wiem co kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy te głośniki wytrzymają na dłuższą metę?Pisałem do essy czy mogę sx podpiąć pod 1,6 kw to mi napisali że głośnik ma 1000 rms i taki ma być wzmacniacz pod niego więc dla tego pytam i chce znać opinie użytkowników takiego sprzętu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z SX'em 12. Dostawał 1500W RMS w 1 ohm z U.S. Amps XT-4000D i powiem krótko- spokojnie przyjmie więcej...

 

Byliśmy na małym competition i na bardzo kiepskim prądzie(mały aku, za cienkie kable, brak drugiego aku i solidnegokondzia) pękło 141dB a słychać było, że głośnik chce więcej. Napewno gdyby zasilanie było takie jak być powinno wzmacniacz solidnie pogoniłby ten głośnik.

 

Poza tym chcesz tego suba do codziennej jazdy, a potem dwa?

To niezłą masz jazdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...