Skocz do zawartości

dobry głosnik 8''


many
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec mam zamiar zakupic sobie jakiś 8'' głosniczek i wsadzic go w skrzynie closed i teraz pytanie jaki wybrac? wzmak narazie Magnat Bullpower four 140W rms w mostku wiec od razu wpadl mi na mysl intertechnik MDS08 na allegro widzialem za 200zł z gwarancją więc to pierwsza propozycja ale czy jest coś jeszcze ciekawego tak do 200zł?? muzyka jaką słucham to wszystko po trochę pop, house, troche czarnych rytmów. generalnie chodzi mi o uzupełnienie przodu nie ma to robic niewiadomo jakiego ciśnienia czy trzęsienia całym autem ma po prostu grac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek 9L netto :P

:zawstydzony: tylko?? kurde to chyba więcej nie będę szukał bo taka skrzynka to mi zniknie w bagaju a jeszcze jak by mi się udało wyżeźbic taką zabudowę jak w aucie twojej żony to już całkiem miód malina by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford Fosgate Punch P1S48 skuteczność nie za specjalna jak to u RF ale za to hmm... jakość.Z drugiej strony duzy sentyment do tej firmy. W głośnikach Rockforda jest to coś.... :] Mozna sie zabawic w Hertza HV 200 ja mam to w drzwiach i naprawde stopa perkusji i te tematy... cos pieknego( Polecam).Ewentualnie Carpower RAPTOR 6 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedro17, Raptor 6 to 6" a tu kolega szuka 8'' :P Nie wiem jak 8", ale mój RF P2 jest niczego sobie i z czystym sumieniem mogę polecić 8-calowego odpowiednika, tylko że w tym przypadku wykraczamy już mocą i raczej ceną :P

 

Z 8" ciekawą propozycją jest jeszcze Axton AW08, który rzekomo RF P1 bije na głowę, a cena jest przyzwoita :( Moim zdaniem ciekawa, nieco bardziej "szalona" alternatywa dla umiarkowanego MDS08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze carpower To 6" głosnik ale zauwazylem ze kolega szuka malego suba bo 8" to raczej rzadko sie montuje jako subwoofer wiec pomyslalem ze 6" rowniez moglby sie zadowolic. :P Rockford owszem kosztuje swoje ale wiemy za co płacimy. Ostatecznie nie jest tak bardzo wygorowana cena :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony goraco polecam Hertza es 200 w closed 20-25l potrafil naprawde ładnie zejsc i nie byl mulowaty jak to opisuja teoretycy ktorzy nie mieli z nim nawet do czynienia... Tylko 150W ani 200W rms go nie zadowoli w 100%...

 

[ Dodano: 2009-02-20, 22:33 ]

Swoja droga jesli re8 rozni sie niewiele zejsciem od re 10 ktre mam to z całym szacunkiem ale nie wierze w zadne sentymenty do RF'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...