Skocz do zawartości

Rockford HX2 RFD2210,Sub Kenwood 12' KFC-WS303, Sony CDX-M9900


Naix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1. Rockford fosgate HX2 RFD2210 stan bardzo dobry nigdy nic nie grzebane, naprawdę sporo się trzeba naszukać żeby znaleźć HX2 w takim stanie, niestety na chwilę obecną nie mam skrzynki pod pod niego i przedewszystkim wzmacniacza który dał by radę go napędzić, a pieniążki by się bardzo przydały dlatego idzie na sprzedaż. Cena 570zł + przesyłka 

2. Kenwood KFC-WS303, głośnika 12 cali stan bardzo dobry, bardzo fajny subwoofer na początek gra naprawdę bardzo przyjemnie a kosztuje bardzo niedużo jak na to co oferuje, do zasilenia wystarczy 150-200W RMS. Naprawdę fajny budżetowy subik, gratis mogę dorzucić skrzynkę closed do tego głośnika ale uprzedzam że nie jest ona zbyt estetyczna i przerobiona z BR na zamkniętą, dlatego to tylko jako gratis. Cena 130zł + przesyłka

3. Radio Sony CDX-9900M, w komplecie oryginalny pilot, kostka ISO i ramka ozdobna. Radio w dobrym stanie, kolorowy wyświetlacz 3x RCA, filtry LPF i HPF, sterowanie subwooferem i sporo innych ciekawych bajerów. Niegdyś flagowy model z radii sony. Gdy to radio było produkowane cena w PL wynosiła 3000zł, radio niespotykane i dające sporo możliwości ustawienia dźwięku pod siebie. Cena 300zł + przesyłka 

Kontakt na PW lub gg 4542909. 

Dla osób zainteresowanych mogę wysłać foto na maila. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...