Skocz do zawartości

Skradziono z piwnicy - 2 x Genesis Stereo 100 i zestaw Studio 16


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio mój kolega miał włam do piwnicy. Jak to zazwyczaj bywa rowery i inne rzeczy zginęły :/ Niby gości złapali, ale część sprzętu już "upłynniona".

 

W piwnicy było trochę klocków CA, które raczej do bardzo popularnych nie należą, wiem, że dużo osób przegląda ebay/allegro, więc może komuś rzucą się w oczy:

  • 1 sztuka wzmacniacza Genesis Stereo 100 
  • 2 sztuka wzmacniacza Genesis Stereo 100
  • Genesis Studio 16 - cały komplet ze zwrotnicami

do sprzętu mam numery seryjne.

 

Gdyby komukolwiek rzuciły się wymienione klocki w oczy proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie wydaje mi się. Wspomniane było na początku coś o rowerach itp. szczerze to pewnie pójdzie do pierwszego lepszego lombardu skoro są pudła i za parę groszy odda..

 

Właśnie od lombardów/komisów takie poszukiwania bym rozpoczął ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda taka, że jakie to osiedle by nie było zawsze coś może zginąć złodzieje jak chcą to wszystko skradna tylko im więcej kradzieży tym większe ryzyko wpadki wiec się aż tak nie wychylaja, jakby nie patrzeć jeśli bym był zmuszony do trzymania sprzętu w piwnicy albo założył bym tam dodatkowy alarm/monitoring albo jakaś pancerna szafkę z którą złodziej musiałby się trochę pomocowac wiec albo by odpuścił albo by wpadł przez hałas chociaż i to nie jest pewne bo sąsiedzi mogą uznać ze to właściciel coś kombinuje to zależy od refleksu i domyslnosci osób trzecich współczuję twojemu koledze, mam nadzieje ze zgłosił to na polizei?

prawda taka, że jakie to osiedle by nie było zawsze coś może zginąć złodzieje jak chcą to wszystko skradna tylko im więcej kradzieży tym większe ryzyko wpadki wiec się aż tak nie wychylaja, jakby nie patrzeć jeśli bym był zmuszony do trzymania sprzętu w piwnicy albo założył bym tam dodatkowy alarm/monitoring albo jakaś pancerna szafkę z którą złodziej musiałby się trochę pomocowac wiec albo by odpuścił albo by wpadł przez hałas chociaż i to nie jest pewne bo sąsiedzi mogą uznać ze to właściciel coś kombinuje to zależy od refleksu i domyslnosci osób trzecich współczuję twojemu koledze, mam nadzieje ze zgłosił to na polizei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś nagrania z takiego monitoringu?

U mnie obrobili mieszkanie w bloku - jest ochrona, monitoring na klatce i przed blokiem.

Niestety po obejrzeniu zapisu z kamer nie można było powiedzieć czy kradł człowiek czy koza....

złapali ich prawie na gorącym - panowie robili sobie kilka kursów...

Właśnie od lombardów/komisów takie poszukiwania bym rozpoczął ...

ciężko logistycznie ogrnąć. Jak nie wypłyną teraz to może za rok, za 1,5?

mam nadzieje ze zgłosił to na polizei?

tak, już ich mają, co nie zmienia faktu, że części fantów brakuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tak, już ich mają, co nie zmienia faktu, że części fantów brakuje
Czyli sprawę będą mieć?

Jak już ewentualnie będzie to postaraj się tak pokierować sprawa aby sędzia wpisał do wyroku naprawę szkody czyli zwrot pieniędzy z datą wykonalności.Nie wiem czy napisałem to dokładnie ale zapytaj kogoś o to bo to ważne.Są sprawy w ktorych pomimo wygrania skazani "kapią" po 10zł później przerwa,musisz znów ich sądownie poganiać to oni znów w sądzie skrucha i wpłata 20zł i tak ....

Do tego po jakimś czasie ulega takie cos przedawnieniu i trzeba znów sie bujać po sądach co już sie nie bardzo opłaca a czasu minie sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...