Skocz do zawartości

Wygłuszanie drzwi - zmniejszenie ich objętości


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jestem w trakcie wygłuszania drzwi w Peugeot 406 i zastanawiam się nad słusznością zastosowania pewnego seryjnego elementu do zmniejszenia ich objętości. Póki nie zanitowałem jeszcze otworów technologicznych pomyślałem o tym by użyć elementu widocznego na zdjęciu. Oryginalnie był w tym samym miejscu przymocowany na podłużnym wzmocnieniu drzwi. Wklejając ten element zyskałbym coś ok 1 litra. Ma to sens czy może wręcz przeciwnie jest niepoprawne?

post-11178-0-53135100-1396205571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne drzwi grają sobie a drugie sobie.

czyli są inne że grają inaczej? :D U mnie lewe też grają co innego niż prawe ale w stereo tak bywa :rotfl:

 

p.s. wszelkie gąbki, oraz pianki o porach częsciowo otwartych zwiększać chyba powinny objętość. Chyba że zaklejone matą do okoła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czesc(wykonana jest z twardego styropianu jak na moje oko) byla jak domniemam niby zamknieciem otworu technologicznego bo do niej przylegala druga polowa identycznych ksztaltow, ktora umocowana byla do boczku drzwi(obie na siebie nachodzily).Wydaje mi sie ze mata moze sie bardzo slabo trzymac tego czegos:)Dawac czy nie dawac?:)Raadek tez jestem ciekaw jak to zagra i licze ze bede nalezal do grupy grajacych 406-tek:)Ps:sorry za brak polskich znakow - pisane z tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chce by to ustrojstwo spełniało jakąkolwiek funkcję bezpieczeństwa bo podczas uderzenia najzwyczajniej w świecie znalazłoby się chyba w kabinie kierowcy:) Abstrahując, pytanie brzmi czy to zostawić wewnątrz czy na śmietnik?:)Ktoś coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...