Skocz do zawartości

Uniwersalny multi pilot do bramy


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję pilota do bramy garażowej, a w zasadzie do 3 bram - mam 3 piloty, chcę mieć jeden :)

Tematu praktycznie w ogóle nie ogarniam. Wiem, że programować centralki alarmowej raczej nie będę miał możliwości, w grę wchodzi tylko klonowanie.

 

Czy są jakieś faktycznie uniwersalne urządzenia (bo "uniwersalne" są, ale pasują tylko do kilku typów pilotów) które pozwolą na bezproblemowe sklonowanie pilotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak te uniwersalne zabawki ale jeśli chcesz mieć coś konkretnego to musisz dołożyć do dwóch siłowników dodatkowe radia.

Ja np. mam bramy nice'a,normstala i faka. Piloty nice ma b. dobre to dołożyłem radia do reszty i śmiga jak trzeba.

Ps. to nie jest rozwiązanie za 24,99zł :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko właśnie coś czytałem, że część ma zmienne kodowanie itd - ma to jakieś znaczenie, czy brać pierwszy lepszy uniwersalny i będzie działać?

Piloty do bram 3 różne ;)



Nie wiem jak te uniwersalne zabawki ale jeśli chcesz mieć coś konkretnego to musisz dołożyć do dwóch siłowników dodatkowe radia.

Ja np. mam bramy nice'a,normstala i faka. Piloty nice ma b. dobre to dołożyłem radia do reszty i śmiga jak trzeba.

Ps. to nie jest rozwiązanie za 24,99zł :wink2:

Nie no bez przesady - mam 3 bramy do otworzenia: jedna garaż w bloku, jedna garaż w firmie, jedna brama w fabryce.

Natomiast żadna ingerencja w same sterowanie którąkolwiek bramą nie wchodzi w grę

 

wkurzające jest ciągłe wyciąganie tych pilotów, a to pod fotel wpadnie i takie tam - szukam modelu 3 w 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż w bloku i pod pracą  odpada. Co jakiś czas serwisant wpada i na 100% wywali wszelkie dodatki.

Brama pod warsztatem czemu nie? Pewnie nie ma stałej umowy na serwis więc możesz sobie radio dołożyć i korzystać z pilota od któregoś garażu.

O cudownym pilocie nie słyszałem ale co chwila pojawia się coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 guziki= dwie bramy

4 guziki= cztery bramy

Możesz wolny klawisz przypisać do bramy za pomocą tego drugiego pilota.

 

Mianowicie:

-musisz nacisnąć i przytrzymać na ok 8 sek. przycisk na nowym!! pilocie i pościć
-potem 3-krotnie na 1s, z przerwami 1-sekundowymi naciskasz przycisk na starym!! pilocie
-raz na 1 sek. naciskasz przycisk na nowym!! pilocie i puszczasz

Ps. oczywiście robisz to na wolnym klawiszu :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...