Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie


bifu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przód: helix db 62.1 - na początek OK

Tył: alphard 120 w nie znam modelu zamkniętę w tubie - w ogóle nie bierz tego pod uwagę

Wzmak: Spectron SPA 4100 4x100w - na początek OK tylko on ma 4 x 50Wrms

Zasilanie 10mm - wystarczy

Głośnikowe 1mm - dał bym 1,5mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego chesz?? Nie szkoda Ci kasy?? Co to jest "spectron"?? Znasz osoby ktore go polecaja- nie znam nie slyszalem pozatym, że widze ze sa na allegro...

Czego Ty oczekujesz od suba bo podejrzewam ze ten 120w alphard tez wiecej niz 10' nie ma a jesli moje przypuszczenia sa prawdziwe i zdecydowales sie na 8-10' to bierz re10, re8 hertza es200, magnata xpress, lanzara max10, PB s10... To suby budzetowe ale grajace umówny sie - "znosnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22 nie przekreślaj tak od razu firmy SPECTRON, ładnych parę lat wstecz firma ta była ceniona i polecana tak samo jak teraz takie firmy jak Hertz, Power Bass, Axton i tym podobne, teraz niestety firma sie zaszyła i wszystko ucichło jednak myślę, ze jej klocki dalej mogą stać na wysokim poziomie jednak osobiscie nie słyszałem tych wzmaków a szkoda... :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te alphardy grają naprawde fajnie średnica 16,5cm są szczelnie zamknięte z dwóch stron tuby.. a co do spectrona to fakt nie jest znany na polskim rynku ale jego wykonanie jest bardzo przyzwoite pozatym gra też dośc dobrze, jedno co mnie męczy i nie mogę tego ogarnąc to to, że jak dam głośniej na przodach schychac trzaski w gwizdkach można coś z tym zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22 nie przekreślaj tak od razu firmy SPECTRON,
nie przekreslam, jasno napisalem ze nie spotkalem sie z rzetelnymi opiniami na temat tej firmy ...

 

[ Dodano: 2009-02-13, 21:55 ]

ale te alphardy grają naprawde fajnie średnica 16,5cm są szczelnie zamknięte z dwóch stron tuby
mhm to naprawde zacie... Srednica zacna, firma zacna i konstrukcja zacna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...