Skocz do zawartości

Polk Audio DB1240


Sarever
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć do sprzedania mam dwa klocki ze swojej instalki, zbieram na nieco lepsiejszy sprzęt :)

 

Mianowicie:

- Radyjko Kenwood KDC-BT6544U - bardzo uszanowana sztuka, z forumowych rąk. Posiada: CD, USB, Aux .  Na pokładzie między innymi filtry HP dla każdego kanału, i LP dla subwoofera. 3 wyjścia RCA , korekcja czasowa , mnóstwo ustawień dotyczących umiejscowienia, i wielkości głośników, rodzaju kabiny itp. na pokładzie jest BT czyli gadanie przez telefon bez trzymania go przy uchu. Można nawet czytać sobie smsy z pomocą radia. Ale to taki bajer którego osobiście nie używałem i uznaję go za dodatek. Kupione "gołe" czyli posiadam samo radio, z ramką i kieszenią montażową, od siebie dorzucam samodzielnie wydrukopwany manual. Panel w bardzo łądnym uszanowanym stanie, bez większych rys, kompletnie żadnych problemów z joystico-pokrętłem :D Na prawdę na początek zabawy z CA bardzo fajne radio. U mnie cena: 270 plus KW.

 

 

- Subwoofer Polk Audio DB1240 360W RMS , bardzo fajny kawałek grania, na prawdę potrafi solidnie uderzyć, u mnie testowany w skrzyni 35l 37Hz, grał z bardzo fajnym i mocnym zejściem, bez zamulania, uważam że w tej cenie jest jednym z lepszych wyborów. Cena za sam głośnik: 220 zł plus KW

 

W razie propozycji zapraszam na PW, jestem ugodowy, może się dogadamy :)

 

Fotek swoich nie mam, jutro porobię i dodam.  


Kilka fotek subwoofera: 

 

post-9621-0-56542600-1395753750_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...