Skocz do zawartości

Stacja kenwood dnx 9210bt


fa1th
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , co jesteście w stanie powiedzieć na temat tej stacji ? Biorę pod uwagę jeszcze alpine w928r. Ostatnio słyszałem, ze te nowe alpine to juz nie to co było kiedyś i ten kenwood spokojnie bije alpine

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w tej chwili mam Kenwood DNX-9280BT a wcześniej miałem DNX-7260BT i jestem bardzo zadowolony pod względem funkcji/funkcjonalności jak i brzmienia.

Jak jesteś ze śląska to mogę zaprosić na odsłuch :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie kenio. Przerabiałem swego czasu sporo stacji multimedialnych różnych marek i kenwood najlepiej mi podpasował dźwiękowo i najszybciej reagował na komendy.

 

W 100% popieram, mnie też najlepiej do gustu przypadł Kenwood poza możliwościami konfiguracji i dźwięku to jeszcze pod względem ściąganego pełnego panela oraz ilością aktualizacji radia,navi i map.

Polecam te radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał ostatnio stację Kenwooda tylko muszę sprawdzić jaki model, stacja notorycznie się zawieszała ,

czasem tak zwalniała na mapie że zanim przełączała  się ikona to można było podpalić fajkę w tym czasie ,

 

Do tego dziwne rzeczy dzieją się z BT , stacja montowana u dealera Hyundai jako akcesorium, tańsze kenwoody to padaka lepiej poszukać jakieś używki w wyższych modeli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał ostatnio stację Kenwooda tylko muszę sprawdzić jaki model, stacja notorycznie się zawieszała ,

czasem tak zwalniała na mapie że zanim przełączała  się ikona to można było podpalić fajkę w tym czasie ,

 

Do tego dziwne rzeczy dzieją się z BT , stacja montowana u dealera Hyundai jako akcesorium, tańsze kenwoody to padaka lepiej poszukać jakieś używki w wyższych modeli..

A próbowaliście zrobić update softu systemu radia/navi/bt - do każdego rodzaju systemu kenwood ma osobny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...