Skocz do zawartości

Nowe subwoofery Re Audio , słyszał ktoś ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zauważyłem że już od zeszłego roku Re audio wprowadziło nowe serie subwooferów , wszystkie dotychczasowe zostały wzmocnione.. głównie ciekawią mnie serie , nowa MXX i XX . Słyszał ktos może te nowe suby ? ciekawią mnie wersje 12 cali , MXX ma moc 1700 wat i tutaj do poprzedniej wersji dodali 200 wat , a XX ma 1500 wat ( ten bardziej by mnie odpowiadał ) jednak jestem ciekaw jak mają się te dwa głośniki do siebie . Nigdzie nie moge znaleźć danych odnośnie ich splu i x maxu . Stary MX pamietam że miał wychył 22 mm a seria XXX 54 mm , ciekaw jestem jaki Xmax ma seria  " XX " .  Obecnie mam SXX-a 12 i chciałbym z czasem kupić coś mocniejszego jednak te 1500 rmsu bardziej by mnie pasowało , no i ( tak myślę że XX bedize mial wiekszy wychył ) . Dlatego jestem ciekaw czy ktoś na forum miał gdzie kolwiek przyjemność odsłuchu nowej serii RE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem SRa i SRXa, nie ma dużych różnic pomiędzy nimi, może delikatny plus dla nowszej serii za wytrzymałość, SR zaczynał szybciej stukać (przy tych samych ustawieniach, mocach itd). Jeśli chcesz prawdziwych doznań to bierz bez zastanowienia XXX, nie wgłębiaj się za bardzo w różnice i parametry, ten wykłada wszystkie na łopatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak . Tylko fajnie ze teraz zrobili serie XX 1500 wat a seria XXX 2000 wat jest dalej produkowana. Ciekaw jestem jaki xmax ma ten nowy XX . Mocowo mi odpowiada . Latwiej napedzic tylko czy ktos to slyszal ?;) mysle ze na koniec roku jak mnie poniesie to zakupie te prawie 30 kg bydle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...