Skocz do zawartości

Zestaw CAR AUDIO! Co o Tym myslicie??!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam radio Alpine 9885r i zamierzam do tego dokupic jakies glosniczki zeby to gralo jako tako! Zestaw bedzie montowany w vw passat kombi! Mysle nad zestawe odseperowanym na przod JBL GTO 6597C oraz subem do tylu JBL 1204 BR lub JBL GT5 1204 oraz zamierzam podpiac przednie glosniki i suba do wzmaka i mysle nad JBL GT5-A604. Co o Tym myslicie?? Wzmacniacz da rade to zasilic i bedzie to w miare gralo chodzi mi tez o to zeby koszty tez nie byly byt duze?? Prosze o jak najwiecej opini i wyczerpujace odpwoiedzi!

 

Mam takei jeszce pytanko zeby to wsyzstko podlaczyc tak jak mowie potrzebny jest wzmacniacz czterokanalowy i przednie podlaczyc a po zostale dwa zmostkowac i podlaczyc suba zeby to dobrze gralo tak???

 

Z gory dzieki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bys mogl napisz jakim budżetem funkcjonujesz :) a co do twojego ostatniego pytania to masz racje :) A wiec od poczatku wzmacniacz głosniczki przednie pociagnie bez problemu ale obawiam sie ze moze miec za malo mocy zeby ruszyc cos subem :) tyle odemnie na ten temat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ale glosniki moga byc czy znasz cos lepszego niz jak to nie kotrzy mowia przereklamowane jbl???? tez wlasnie sie tak zastanawialem ze moe mu byc za malo?? wiec moze lepiej kupic jakas dwu kanalowke mocniejsza i zmostkowac bo pewnie chcialby ze dostawal to 200 w rmsieco?? a przod podlaczyc normanie do radia i niech dzwiga je albo kiedys w przyszlosci do kupic wzmaka do przodu??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu szukalbym jakiejs 4 kanałowki :) bo nawet jesli kupisz glosniki to z radia nie bedzie z nich efektu...a co do jbl to mam o nich opinie ze te serie slabsze sa tylko do robienia halasu :) Moim zdaniem na system przedni zagra przyjemniej np. helix 62.1 lub hertz Dsk 165, sinuslive sl-165 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja DSK odradzam :)

 

Pewnie się powtórzę, ale warto byś sam wybrał się na przesłuchanie głośników, i posłuchał takich jak TEC (w cca w dobrej cenie), Signat, Helix DB, Magnat classic 216(też coś sobą reprezentuje) i chyba ze sinuslive zrobił coś ze swoim tweeterem (neo25) to też można przesłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka konkretnie mocna 4 kanalowke polecasz?? zeby zasilic to i to?? a co myslsicie zeby na przod dac power basy s6c?? dobre bedize czy lepeij kicha?? wlasnie jestt taki problem ze kurcze jakbym sluchal roznych zestawow to bym mial porownanie ale w lodzi nei iwem gdzie tego odluchac jezdze po jakis marketach galeriach manufakturach i kicha nie ma takich glosnikow odseparowanych co by mnie interesowalo wiec nie ma prownania u kogos tez nie mam mozliwosci wiec jestem zdany tylko na was bo porownania nie mam! slyszalem wlasnie ze jbl nie sa jakosciowe dobre tylko drogie i za ta cene mozna kupic cos lepszego np pawer basy ktore graja o wiele lepiej wiec jaki sprzet kkonretnie doradzacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo wiem o co chodzi z tym jbl'em, sporo osob kupuje ich produkty ktore nie graja tylko bucza :) przeciez jest sporo innych lepszych firm w podobych kwotach

 

bo wiekszosc nie interesuje sie tym az tak bardzo i nie maja takiej wiedzy. Wchodza do media markt, saturn'a itp. a tam masz glownie Hertz najnizsze modele DSK, ESK, JBL, Infinity, Magnaty, i inne temu podobne. JBL jedzie na marce, cena wysoka, ludzie mysla ze dobre i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgladalem sie troche za pb s6c oraz za subem s10e lub s10c czym roznia sie te dwa suby od siebie?? lepiej dac 25 czy 30?? i myslalem zeby podlaczyc to pod carpoower hpb 604 700w da rade zasilic to????? zastanawiam sie tez zeby moze poczekac dolozyc i kupic na przod power bass ale L60C o wiele lepsze sa od tych s6c??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten CP 604 jest leciutko przyslaby pod suba, a suby roznia sie tylko tym ze jeden to sam glosnik a ten drugi ma zrobiona obudowe przez producenta :padam: a Co do przodów to róznice powinienes juz jakas uslyszec bo L60c zagra lepiej ale czy o wiele to nad tym bym sie zastanowil. Jakoscia sa lepsze od s6c a mocowo stoja +/- na tym samym poziomie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niby L60-c są następcą sławnych Es-6c ale kto wie... nie wiem na ile masz wystrojone ucho :) ale różnice powinieneś usłyszeć czy tak czy tak tylko pytanie czy ta różnica spowoduje że będzie spokojny ze wydałeś więcej kaski...

 

a co do suba, to myślałeś na RF?? bo te PB jakoś mi przynajmniej nie podchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego jak graja te twoje PowerBass 2XL-6c ?????

 

to trudno opisać... u mnie w biedronce robią niezłą czystą rozpierduche:P.... z resztą masz na filmach u mnie w temacie jak gra to sam możesz ocenić... ja jestem bardzo zadowolony bo na prawdę dają z siebie duużooo i zaskoczyło mnie jak takie głośniczki mogą grać... sam rozważałem przy zakupie es6c ale trafiły mi się 2xl za pół ceny (od kumpla 3miesięczne) to grzech było nie brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...