Skocz do zawartości

zestaw 3-drożny za ok 1000zł


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Wiem że tematy już były podobne ale każdy trochę pod innym kątem rozpatrywany bo albo budżet większy albo inne zestawienia.

W planie mam budowę zestawu 3 drożnego. Głównie dlatego że ma być głośno i z dobrym dołem(to moje 2 główne wymogi), lepiej niż tanie 2drogi, no i mam chęć spróbowania czegoś nowego. Ogólnie całość ma być ogarnięta pasywnie(odpowiednią pomoc będę miał więc o to się nie martwcie)

Moim głównym problemem jest dobór głośników tj mam kilka opcji i chciał bym żeby pomogli Ci którzy mieli już to i owo i mają swoją opinię.

 

Na górę mam takie typy:

carpower dt-284

gms 1929

ewentualnie jak ma yć taniej to h/k z zestawu ama+hk(nawet podoba mi się ten tw)

 

Na średnie na początku myślałem o TB W3-315D ale nie są dostępne już a 315E 2x droższe no ale ich nie wykluczam.

Do tego ewentualnie:

Hi-Vi B3n

Fountek FR88EX

 

Na dół mam największy problem.

Może R6A(miałem i chciał bym czegoś innego spróbować)

AS Helon c2 z giełdy

Phonocar PRO-TECH od Hehepacka

i?

 

Proszę o sugestie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poszukaj jeszcze Tang Band W3-881SI  http://www.parts-express.com/tang-band-w3-881si-3-speaker--299-113

zamawialismy ich troche za smieszne pieniadze

 

warto sie zainteresowac tez tec sq3 - bardzo fajne sredniaki za rozsadne pieniadze

 

na gore bym jeszcze bral wavecory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900zł detal na nowy system Focala acces 3-way.Widziałem(nie słuchałem),zapowiada się ciekawie.Średniak fajny ok 70mm.

Rozumiem że o tym mówisz:

http://allegro.pl/focal-access-165as3-nowy-trojdrozny-system-wwa-i3994012449.html

No wygląda ciekawie:) Gdyby dostać gdzieś to w używce trochę taniej to bym się skusił chociaż na testy a tak 900zł rzucić w ciemno trochę lipa:/ Fajnie by było posłuchać tego u kogoś albo żeby chociaż taka osoba się wypowiedziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto dołożyć 2 - 4 stowki a wtedy będziesz miał dużo większy wybór. Nawet forumowy hit (r6a, up2,5, mt23)można już złożyć. Nawet jak będziesz chciał spróbować stożka to nie ma problemu. Trzeba tylko przyszlosciowo podejść do słupków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...