Skocz do zawartości

Bas sie strasznie ociąga


apoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy kupilem hpb-602, zalozylem go pod subwoofer (xpress 12) a macaudio przelozylem na przody (za pare dni bedzie wymieniony na cos ambitniejszego) to tak jak by przod duuuuuzo wyprzedza subwoofer, bass sie strasznie zaczal ociagac przy szybszych bitach, nie da sie tego teraz sluchac, kick i wzmocnienie subwooferem to teraz 2 rozne sprawy. Wczesniej mialem glosniki pod radiem, a pod xpressem byl ten mac audio, i bylo dobrze, jak zalozylem hpb, z suba zrobilo sie buczydlo i to jeszcze strasznie zmulone.

 

Mozliwe jest to ze radio podaje sygnal do przedwzmacniacza przedniego szybciej niz do swojego wzmacniacza wbudowanego w radio, lub do przedwzmacniacza na subwoofer? Albo przekaz dzwieku mac audio jest szybszy niz hpb? Mac audio poleci z samochodu, ale ten hpb moglby zostac, i nie wiem czy jak zaloze inny piecyk na przody to nie bedzie podobnie ;/

 

[ Dodano: 2009-02-05, 15:39 ]

jeszcze dodam ze xpress jest w br, mozliwe ze jak dostal wiecej mocy, to defekty br'u bardziej slychac? Moze wlozenie go w klozet pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak by dostawal za malo mocy to tym by sie objawialo? :?: bas jest mocny i buczy niemilosiernie, jest duzo potezniej niz na mac audio ale nierowno i wlasnie o to chodzi ze slychac tylko nieprzyjemne buczenie :?:

 

zastanawia mnie to:

 

mozliwe ze jak dostal wiecej mocy, to defekty br'u bardziej slychac?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko cokolwiek powiedzieć ...słyszałeś ten głośnik u kogo kolwiek?być morze jego brzmienie jest na tej samej zasadzie co głośniki do subow pioneera z seri TS (takze strasznie mula i nadają sie tylko do hh)

Jakie grube masz kable od wzmaka do aku i z wzmaka do suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wzmaka do suba 2,5mm^2 z aku do wzmaka nie wiem nie mierzylem ich, ale sam kabel bez izolacji ma ze 4 mm srednicy, wiec na taki wzmacniacz powinno wystarczyc. ale no wydaje mi sie ze to nie tym by sie objawiał niedobor mocy.

 

[ Dodano: 2009-02-05, 18:06 ]

i wszystko jasne, przelozylem glosnik do obudowy zamknietej, z nawet troche za malym litrazem ( kupilem tego magnata w w tej obudowie) i wypchanej watolina, i zaczelo to grac, glosnik tak jakby szybciej zaczal uderzac, i nie buczy! Widocznie jak dostal moc odpowiadajaca jego rmsowi zaczal grac "tak jak powinien" a z tego wynika ze ten xpress to buczydlo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...