Skocz do zawartości

Do użytkowników paypal.


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy moze ktos ma doswiadczenie z robieniem przelewów przez paypal.

Ja mam problem bo od dwóch dni staram sie przelac pieniadze i czały czas mam komunikat "Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności."

Ma moze ktos jakie rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja mam problem bo od dwóch dni staram sie przelac pieniadze i czały czas mam komunikat "Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności."

 

opisz coś dokładniej ? ebay ? płatności przez mail ? płatności przez www ( serwis ) ?

Zatwierdzone konto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo :

 

1) najważniejsze, jeśli strona zwróciła Ci ten komunikat odczekaj minimum 24h, aż nastepny raz spróbujesz dokonac tej zapłaty (jeśli powtarzałeś kilka razy to 24h od ostatniego razu) generalnie lepiej poczekać więcej niż 24h

 

2) trochę za mało środków na koncie (sprawy związane z kursem)

 

3) niewłasciwa przeglądarka (spróbuj przez IE albo Firefoxa)

 

4)wyłącz firewalla i antywira na czas wykonywania transakcji

 

dostałem taką poradę z BOK'u Paypala ...

 

u mnie pomogło odczekanie ponad 24h i użycie firefoxa (normalnie używam chrome)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dopóki karta nie jest powiązana z kontem paypal sa takie jaja, podobno jak powiążesz kartę nagle wszystkie trudności ustają ..

 

ja własnie niestety nie mam karty kredytowej i też niekonieczne chcę ją zakładać specjalnie na tą okoliczność, ale chyba będzie trzeba bo jest wymagana coraz częściej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A może ma ktoś 244 dolce na koncie paypal i wpłaci za mnie dla tego goscia a ja oddam ze swego paypala :)

 

ktoś inny zapłaci? to nie przejdzie ludzie chcą płatności od osoby która kupuje przerabiałem to płaciłem kiedyś mojemu ziomkowi bo on coś tam nie mógł i koleś zwrócił mi kase bo i mojemu ziomkowi napisał że nie przyjmuje od nikogo innego niż on. Poczekaj z dzień powinno przejść, szczerze to tyle lat płacę i nigdy problemu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ja własnie niestety nie mam karty kredytowej i też niekonieczne chcę ją zakładać specjalnie na tą okoliczność, ale chyba będzie trzeba bo jest wymagana coraz częściej ..

 

w ING masz wirtualną za 20 zł ( jednorazowa opłata ), ja musiałem sobie takową założyć m.in dla Paypal-a i wielu opłat typu samolot, prom i itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale wtedy trzeba mieć ROR też w ING, żeby sobie ją założyć ?

 

na to pytanie niestety już nie odpowiem :( zapytaj na forum ing - zawsze pomogą :)

Ja mam ROR w ING bo mam zawsze blisko :)

 

 

 


a ja mam w ING "debetówkę" i płacę bez problemu za samolot, zakupy przez net itd nie trzeba wcale mieć "kredytówki"

 

ale chyba nie masz od ręki tego załatwionego, mi to było potrzebne cholernie na prom do SE, bo jak nie zabukowałem miejsca i nie opłaciłem, to potem było często gęsto + 200 zł bonusu, bo mało miejsc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zwykła w Inteligo taką białą z sercem zbliżeniową bez debetów, zwykła płatnicza, płaciłem z bilety w LOT przez telefon, mówili mi, że może być tylko wypukła kredytowa, powiedziałem, że mają sprawdzić (płaciłem już w zasadzie za wszystko tą kartą) i oczywiście wszystko było ok ku zdziwieniu Pana z LOT'u. A to zwykła karta VISA. Ciekawe, że z kartą PKO BP już tego nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...