Skocz do zawartości

IVA W200Ri + PXA-h100 ??


Ziutek50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo szukajka mnie w uja wali, albo nikt nie kombinował w ten deseń.

 

Posiadam stację Alpine IVA W200Ri i rozmyślam nad procesorem PXA-h100, czy da radę obsługiwać procem z poziomu radia. Rozterki powstały w momencie jak doczytałem w instrukcji W200 że współpracuje z procami h700 i h701. Na pewno nie da się podłączyć PXA-h510 i h900. To tyle w co wyczytałem.

 

W instrukcji dla h100 jest wzmianka że można podłączyć pod jednostkę która jest wyposażona w ai-net, i to tyle co wyczytałem z mojej łamanej angielszczyzny :rotfl:

 

Ktoś już miał taką konfigurację, potrafił by mi potwierdzić kompatybilność z menu W200.

 

 

 

Uprzedzam, że na chwilę obecną nie stać mnie na h700 (chyba dłuższą chwilę :mur1: ) a jak bym szarpnął się na zakup to kobita by mi firanki rozwiesiła w aucie i całą zimę bym nocował sam :zalamany: A do tego wkurza mnie brak filtrów w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego, chociaż tu nie ma Twojego modelu, nie będzie funkcjonować.

http://www.alpine.com.pl/fileadmin/PDF/support/all_countries/Connectivity_Charts/CC_Connectivity%20_Mobile_Media_Stations_2009.pdf

Może wystarczy zadzwonić np do Horna i się dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja miałem swego czasu pod iva-d106r podpiętego tego procka i grało po ainecie z obsługą z poziomu stacji.

Znajomy miał stację 2din, tylko nie pamiętam modelu czy 200 czy 202 i też grało z h100.
wg. opisu ze strony alpine który podał Backonik to ze d106r procek współgra, a z W202 i W205 już nie. Sam już nie wiem, stąd też temat na forum, jak do tej pory nie musiałem zadawać pytań, bo znajdowałem odpowiedzi. Ale nie tym razem :rozpacz:

Connectivity Mobile Media Stations 2009 - Alpine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hornie nic się nie dowiedziałem bo infolinie serwisowe są wyłączone :( za to przed chwilą dostałem maila od nich:

 

Witamy

 

Procesor PXA-H100 działa tylko ze stacjami od modelu IVA-W502R/505R nic poniżej

 

 

dodzwoniłem się Bariery Dźwięku w Warszawie i tam pan wyjaśnił mi iż sterowanie z W200Ri odbywa się po światełku, po ai-necie można podłączyć tylko zewnętrzną zmieniarkę, a w H100 sterowanie jest po ai-necie. dlatego nie ma kompatybilności owych sprzętów...

 

Teraz zostają mi 3 opcje:

1 - zbierać talary na h700/h701 (-1400-2000pln)

2 - sprzedać w200 (~+500pln) i szukać czegoś co ma już wbudowane to co oferuje h100 (czyli podstawa HPF, LPF, czasówki) (-1300< ~)

(+500-1300= -800< ~ pln)

3 - zostać przy w200ri  i szukać procesora który ma wejście analogowe i zewnętrzny panel sterowania, lub zwrotnica aktywna...(-400< ~)

 

 

zawszę pod górkę :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebujesz stację 2DIN? jak nie to weż jakiegoś 9855, 9835 lub podobne, mają to co potrzeba na pokładzie.

Jeżeli nie, to może procek H650 jak nie stac Cię na 700 czy 800.

PS. 800 możesz już znaleźć za jakieś 1900zł, zrobić 6 pamięci ustawień i zmieniać je w miare potrzeb ze stacji.

Programujesz go przez kompa. Raz to zrobisz i później w sumie nie ma po co wracać do niego.

Ja tak mam i sobie chwalę. Więc na Ruxa 800 nie musisz zbierać. 

 

Swoją drogą miałem H100 i powiem że to trochę kupa. fajne bo miało czasówki, ok, ale cięcia i tak robiłem na piecu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebujesz stację 2DIN? jak nie to weż jakiegoś 9855, 9835 lub podobne, mają to co potrzeba na pokładzie.

 

Jeżeli nie, to może procek H650 jak nie stac Cię na 700 czy 800.

 

PS. 800 możesz już znaleźć za jakieś 1900zł, zrobić 6 pamięci ustawień i zmieniać je w miare potrzeb ze stacji.

 

Programujesz go przez kompa. Raz to zrobisz i później w sumie nie ma po co wracać do niego.

 

Ja tak mam i sobie chwalę. Więc na Ruxa 800 nie musisz zbierać.

właśnie chodzi o to że nie potrzebuje, ale 1din w dziurze 2din mnie się nie widzi... niby na allegroszu jest h-600 za 600 kup teraz, tylko nie chciał bym ruxa gdzieś na siłę upychać... Mastah ma Earthquake CR620 za 300... wydaje mnie się że łatwiej jest pogonić zwrotkę jak proca jak się odbuduję $$

 

h800 puki co jest poza moim zasięgiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...