Skocz do zawartości

Rozbudowa audio w bmwe36


Fryta.M3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) mój obecny sprzet to : Radio JVC KD-G333,Tuba JBL CS 1204 250w RMS ,wzmacniacz Magnat Ultra 2000 głośniki -tył Jbl GTO 737 6*9, przód jbl gto 6527

Mam zamiar oddać kumplowi tubę i wzmak i zrobić małą zabudowe myśle nad dwoma głośnikami JBL GTO 1214 350W-Rms *2

http://www.allegro.pl/item537611330_jbl_gt...tra_bonusy.html

do tego mam zamiar dokupić wzmacniacz tylko nie wiem jeszcze jaki i proszę o opinie jaki wybrać do tych głośników

pozdrawiam :]:hyhy:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zabudowa to nie same klocki, które u Ciebie i tak są średnie... przede wszystkim to wywal te elipsy oraz na przód zainwestuj w zestaw ODSEPAROWANY a nie dwudrożne 165.... bo to po prostu nie ma sensu... a wracając do Twojego głównego pytania to na prawdę takiej klasy głośnik to pociągnie byle mocniejsza dwukanałówka... a o firmę nie pytaj, bo i tak różnicy nie zauważysz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką wersję e36 masz (c/s) ale powiem jedno, wsadzisz sporo dobrego sprzętu a efekt bedzie średni. Sam niedawno miałem taką a teraz ten sam sprzent mam w golfie i tam wnętrze jest pełne basu i dzwięku a w bm bylo takie leciutkie masowanie. Bagażnik jest dość szczelny a ja dodatkowo miałem ściane grodziową na szczęście z wycięciem na worek nart w który skierowany był sub.

Także nie rozczaruj się uzyskanym efektem bo może być dość średni. Ale tak jak mówią, zestaw tylny daruj sobie.

A tak to wyglądało u mnie http://allegro.pl/item540489512_panele_glo..._pod_16_cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryta.M3, worek na narty wywal, dodatkowo otwory w półce i załóż jakieś tandetne maskownice 6x9 :) Wtedy tego basu się trochę przedostanie do środka. Niestety BMW ciężko nagłośnić w małych pieniądzach, także albo kupisz coś co robi niezłą robotę, albo czeka Cię dużo kombinowania. Osobiście polecę jeszcze montaż podobny to maxtz w jego Oplu Senatorze :P o ile Ci się chce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem i czytałem dylemat mialem i tez wywalilem blache za siedzeniami w e46 konstrukcji auta nie uszkodzi bo niektore bmw maja skladane siedzenia itp a konstrukcja jest taka sama wiec nic sie nie stanie.

Blacha jest gruba jakos 2-3mm o ile sie nie myle po jej usuneciu efekt widac w 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak zrobić jak pisze Owca126 wyciąć blaszke a na wysokości półki dać wzmocnienie :hyhy: ale z drugiej strony w razie jakiejś kolizji nie wiadomo co by sie stało z tylnią częścią auta wiec pozostaje pytanie czy aż tak ingerować w strukturę auta :]:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mamy zakładac ze podczas kolizi cos sie stanie to co z bmkami co maja składana kanape i nie maja blachy za siedzeniem ?

 

Ja juz tez to przechodzilem i powiem tyle ze e36 jest wygłuszona srednio w stosunku do e46 i musiałem ciac blache bo kombinacji było wiele nawet miałem zaznaczone jak ciac ( taka cienki rowek ) zeby bylo jak orginał oczywiscie

Sadzac po niku to masz m3 a m3 ma inne zawieche i rozne mocowania i jest szersza wiec jest bardziej wzmocniona od zwyklej coupetki jak masz chwile to musisz probowac mam znajomego co ma sedana (e36) i nic nie wycinał a osprzet ma z Focala i powiem ze bardzo przyjemnie mu to gra wiec jak cos podam Ci namiary na PW to zaczerpniesz fachowych wskazowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem w e46 i myśle, że to co napisał D.W.W

 

Można też zrobić kulturalniej - wyciąć dziury (dużo) w półce i ociągnąć ją alcantarą, albo czymś innym w miarę rozciągliwym. Będzie się prezentowało wiele lepiej niż maskownice

 

to nie jest taki zły pomysł. Sprawdze to za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...